Zvárač-zámočník, náborový bonus 500 €! Práca len na jednu zmenu !

ZOVOS - EKO, s.r.o.

Miesto práce
Čab
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
7,3 - 9 EUR/hod.K sadzbe je vyplácaný 30 € dochádzkový bonus, 13 plat, odmeny. Brutto mzda na pracovný pomer je od 1600 €. Hodinová sadzba na živnosť je od 11 €, mesačná mzda je od 2100 €. Výsledná mzda je závislá od profesionality uchádzača. Výsledná mzda nie je konečná a závisí os skúsenosti uchádzača. V prípade obojstrannej spokojnosti možnosť dlhodobej spolupráce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváračské a zámočnícke práce pri výrobe kovových konštrukcií
- práca podľa výkresovej dokumentácie pomocou zváracej metódy ZM1 (CO2)
- práca je len na jednu zmenu

Ponúkame :
- náborový bonus vo výške 500 €,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
- teplú strava priamo v areáli spoločnosti
- zabezpečenie servisu pracovného oblečenia- 3 sady pracovné oblečenie,
- možnosť prémie za odporúčanie kandidáta na voľné pozície do výšky 250 €,
- príspevok na regeneráciu vo výške 100 €
- finančný príspevok pri životnom jubileú, pri narodení dieťaťa, pri darovaní krvi a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Prax na pozícii/v oblasti

1, zváranie

- platné zváračské oprávnenie
- čítanie výkresovej dokumentácie
- ochota pracovať , samostatnosť

1SÚČASNOSŤ
Vo firme pracuje približne 200 zamestnancov. Kvalitatívny a kvantitatívny rast je charakteristickou črtou firmy Zovos-Eko.
V čom sme iní:
vlastné konštrukčné oddelenie (výkresy v CAD forme, 3D modely vo výmennom .stp formáte, FEM pevnostné analýzy, statické prepočty)
výhodný pomer ceny, kvality a termínu dodania
termínová spoľahlivosť (garantujeme dodržanie dohodnutých termínov), termínová flexibilita (možnosť meniť termín v priebehu realizácie)
bezproblémový priebeh realizácie zákazky od prijatia objednávky až po dodanie (zasielanie fotodokumentácie a prípadne videosekvencií z priebehu výroby v dohodnutých časových intervaloch
flexibilná reakcia na zákazníkom požadované zmeny v štádiu prípravy výkresovej dokumentácie ako aj v štádiu výroby
rozmerová flexibilita (až do 18m dĺžky, 4,5m šírky a 4,5m výšky jedného modulu
Oprávnenia a kvalifikácie:
CERTIFIKÁT WHG
ISO 9001:2013
ISO 3834DE
ISO 1090
CERTIFIKÁT DNV GL
CERTIFIKÁT AAA

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4544071  Dátum zverejnenia: 22.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 7,3 EUR/hod.