Konštruktér

ZOVOS - EKO, s.r.o.

Miesto práce
Čab
1 245 - 1 494 EUR/mesiack základnej mzdovej zložke sú vyplácané prémie vo výške 20%, odmeny, 13 plat. Výsledná brutto mzda závisí od profesionality uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava technických a cenových podkladov pre ponukové konanie,
- kontrola a posudzovanie návrhov a požiadaviek zákazníka,
- činnosti pre obchodno-technickú prípravu - zadanie do výroby, kalkulácie limitov materiálov, normohodín, plôch na povrchovú úpravu, špecifikácia výrobku, list výrobku, poddodávok a podklady na návrh cien dopravy,
- tvorba výkresovej a sprievodnej dokumentácie k zákazke,
- aktívny kontakt s odberateľom v technickej oblasti počas realizácie ponukového konania, vytvára výkresovú a sprievodnú dokumentáciu k zákazke,
- zmenové a odchylkové riadenie v procese prípravy aj v procese výroby zákazky,
- riešenie technických doplnkov a zmien vrátane väzieb na odbytové ceny pre zákazníka,
- príprava technických podkladov pre externé statické výpočty,
- technická príprava a realizácia zložitých projektov s pomocou konštruktéra seniora.

- príspevok zamestnávateľa vo výške 2 % ako príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- teplé obedy priamo vo firme - len za 1 €
- rôzne finančné a nefinančné benefity (upresnenie na pohovore)
- vzdelávanie a školenia v rámci pracovnej pozície

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Autodesk Inventor - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

- dobrá orientácia v technickej dokumentácii
- schopnosť analyzovať chyby v procese
- zodpovednosť, precíznosť, tímovosť, technické myslenie, samostatnosť.

1SÚČASNOSŤ
Vo firme pracuje približne 200 zamestnancov. Kvalitatívny a kvantitatívny rast je charakteristickou črtou firmy Zovos-Eko.
V čom sme iní:
vlastné konštrukčné oddelenie (výkresy v CAD forme, 3D modely vo výmennom .stp formáte, FEM pevnostné analýzy, statické prepočty)
výhodný pomer ceny, kvality a termínu dodania
termínová spoľahlivosť (garantujeme dodržanie dohodnutých termínov), termínová flexibilita (možnosť meniť termín v priebehu realizácie)
bezproblémový priebeh realizácie zákazky od prijatia objednávky až po dodanie (zasielanie fotodokumentácie a prípadne videosekvencií z priebehu výroby v dohodnutých časových intervaloch
flexibilná reakcia na zákazníkom požadované zmeny v štádiu prípravy výkresovej dokumentácie ako aj v štádiu výroby
rozmerová flexibilita (až do 18m dĺžky, 4,5m šírky a 4,5m výšky jedného modulu
Oprávnenia a kvalifikácie:
CERTIFIKÁT WHG
ISO 9001:2013
ISO 3834DE
ISO 1090
CERTIFIKÁT DNV GL
CERTIFIKÁT AAA

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4227111  Dátum zverejnenia: 27.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 245 EUR/mesiac