Skladník v strojárskej firme - práca len na 1 zmenu

ZOVOS - EKO, s.r.o.

Miesto práce
Lahne 268, Čab
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Od 850 EUR/mesiack základnej mzde je vyplácaná pohyblivá zložka mzdy do výšky 20%, brutto mzda 1020 €, dochádzkový bonus vo výške 30 €, 13 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Prijíma materiál na sklad, kontroluje množstvo na základe dodacieho listu od dodávateľa a objednávky z oddelenia nákup.
 Vizuálne kontroluje kvalitu materiálu pri príjme (rovnosť profilov, nadvárané profily, mastnosť plechov ...).
 Fyzicky zaskladňuje materiál do určených lokácií.
 Vydáva materiál fyzicky zo skladu:
- na základe výdajových dokladov od koordinátorky skladu - materiál na zákazky,
- na základe žiadaniek z výroby a ostatných oddelení – priamy, režijný a ostatný materiál.
 Vydáva materiál evidenčne v IS .
 Vykonáva priebežné fyzické inventarizácie určených materiálových skupín na sklade za každý kalendárny mesiac.
 Vykonáva riadnu inventarizáciu materiálových skladových zásob na základe príkazu na vykonanie inventarizácie od vedenia spoločnosti.

- teplá strava priamo v areáli spoločnosti, doplatok zamestnanca len 1€,
- zabezpečenie servisu pracovného oblečenia,
- možnosť prémie za odporúčanie kandidáta na voľné pozície do výšky 200 €,
- príspevok na regeneráciu vo výške 100 €
- rôzne finančné ako aj nefinančné benefity - upresnené osobne

Informácie o výberovom konaní

- uchádzač musí byť držiteľom VZV preukazu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladového hospodárstva

Počet rokov praxe

1

- flexibilita, samostatnosť a pracovitosť
- spoľahlivosť a zodpovedný prístup

1SÚČASNOSŤ
Vo firme pracuje približne 200 zamestnancov. Kvalitatívny a kvantitatívny rast je charakteristickou črtou firmy Zovos-Eko.
V čom sme iní:
vlastné konštrukčné oddelenie (výkresy v CAD forme, 3D modely vo výmennom .stp formáte, FEM pevnostné analýzy, statické prepočty)
výhodný pomer ceny, kvality a termínu dodania
termínová spoľahlivosť (garantujeme dodržanie dohodnutých termínov), termínová flexibilita (možnosť meniť termín v priebehu realizácie)
bezproblémový priebeh realizácie zákazky od prijatia objednávky až po dodanie (zasielanie fotodokumentácie a prípadne videosekvencií z priebehu výroby v dohodnutých časových intervaloch
flexibilná reakcia na zákazníkom požadované zmeny v štádiu prípravy výkresovej dokumentácie ako aj v štádiu výroby
rozmerová flexibilita (až do 18m dĺžky, 4,5m šírky a 4,5m výšky jedného modulu
Oprávnenia a kvalifikácie:
CERTIFIKÁT WHG
ISO 9001:2013
ISO 3834DE
ISO 1090
CERTIFIKÁT DNV GL
CERTIFIKÁT AAA

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4158152  Dátum zverejnenia: 8.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac