5 - 6,3 EUR/hod.

Baví Ťa zváranie a zámočníctvo ?Tak príď pracovať do nášho tímu, do Čabu alebo do Komjatíc. (Ref. č.: 9/2019)

ZOVOS - EKO, s.r.o.

Miesto práce
Komjatice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zámočnícke a zváračské práce podľa výkresovej dokumentácie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná hodinová sadzba + do 15% prémia + príplatky+ 30€ dochádzkový bonus

- strava 0,80 €
- príspevok na DDS - z Tvojej hrubej mzdy prispieva zamestnávateľ 2%
- 13 plat

Informácie o výberovom konaní

pracovná skúška sa vykonáva každý pracovný deň do
14.00 hod.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.10.2019 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

1

- zváračské oprávnenie Z-M1
- čítanie výkresovej dokumentácie
- ochota pracovať

1990 - ZOVOS
Samotný začiatok výrobného procesu pod značkou ZOVOS je datovaný od roku 1990 a trvá nepretržite doposiaľ. Vznikom tejto značky jej zakladatelia preniesli svoje predošlé skúsenosti s produkciou kontajnerov do súkromnej firmy s vlastným hnuteľným a nehnuteľným majetkom.
1997 - ZOVOS-EKO
Firma prešla niekoľkými dôležitými kvalitatívnymi etapami, z ktorých najdôležitejšiu predstavuje prechod na produkciu špeciálnych kontajnerov. Zovos-Eko je orientovaný na zákazkovú - kusovú výrobu, podľa individuálnych požiadaviek zákazníka.
SÚČASNOSŤ
Vo firme pracuje približne 190 zamestnancov. Kvalitatívny a kvantitatívny rast je charakteristickou črtou firmy Zovos-Eko. Firma svoje voľné zdroje kumuluje a prednostne ich využíva pre potreby zabezpečenia bezchybnej produkcie pred inými aktivitami..
V čom sme iní:
vlastné konštrukčné oddelenie (výkresy v CAD forme, 3D modely vo výmennom .stp formáte, FEM pevnostné analýzy, statické prepočty)
výhodný pomer ceny, kvality a termínu dodania
termínová spoľahlivosť (garantujeme dodržanie dohodnutých termínov), termínová flexibilita (možnosť meniť termín v priebehu realizácie)
bezproblémový priebeh realizácie zákazky od prijatia objednávky až po dodanie (zasielanie fotodokumentácie a prípadne videosekvencií z priebehu výroby v dohodnutých časových intervaloch
flexibilná reakcia na zákazníkom požadované zmeny v štádiu prípravy výkresovej dokumentácie ako aj v štádiu výroby
rozmerová flexibilita (až do 18m dĺžky, 4,5m šírky a 4,5m výšky jedného modulu
Oprávnenia a kvalifikácie:
CERTIFIKÁT WHG
ISO 9001:2013
ISO 3834DE
ISO 1090
CERTIFIKÁT DNV GL
CERTIFIKÁT AAA

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Čab 268
951 24 Nové Sady

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Rondošová
Tel.: 0905 561862
E-mail: poslať životopis
ID: 3758820   Dátum zverejnenia: 9.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná hodinová sadzba + do 15% prémia + príplatky+ 30€ dochádzkový bonus