1 470 EUR

Hľadáš prácu v slovenskej firme ? Chceš pracovať ako konštruktér ? Práve toto ponúkame. Tak neváhaj a príď medzi nás (Ref. č.: 7/2019)

ZOVOS - EKO, s.r.o.

Miesto práce
Čab
Termín nástupu
od 1.6.2019
Celková mzda (brutto)
1 470 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prípravu technických a cenových podkladov pre ponukové konanie.
- Kontrolu a posudzovanie návrhov a požiadaviek zákazníka.
- Činnosti pre obchodno-technickú prípravu – zadanie do výroby, kalkulácie limitov materiálov, poddodávok a podklady pre návrh cien dopravy.
- Aktívny kontakt s odberateľom v technickej oblasti počas realizácie ponukového konania a zákazky, vytvára výkresovú a sprievodnú dokumentáciu k zákazke.
- Zmenové a odchylkové riadenie v procese prípravy aj v procese výroby zákazky.
- Riešenie technických doplnkov a zmien vrátanie väzieb na odbytové ceny pre zákazníka.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1225 + 20% pohyblivá zložka mzdy + 13. plat + odmeny

Ponúkame široký program zamestnaneckých výhod a benefitov :
po ťažkej práci možnosť využitia wellness poukážov, masáži, športovej aktivity.
Zamestnávateľ poskytuje 2% z Tvojej brutto mzdy na DDP, obedy priamo vo firme za 0,80 €. A samozrejme pracujeme aj na utužovaní pracovného kolektívu a to v letných mesiacoch popoludnie aj so svojimi rodinnými príslušníkmi - kde je bohatý program pre deti ako i dospelých. A zároveň n konci roka - vždy spoločné uzavretie a zhodnotenie roka, čo sa nám podarilo.

Budeme odpovedať iba na uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovený profil požiadaviek (vzdelanie, prax atd).
Ďakujeme za pochopenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2019 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo odbor technický

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
Autodesk Inventor - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Znalosť tvorby výkresov v programe
AutoCAD
- Priestorová predstavivosť
- Starostlivý spôsob práce, samostatnosť,
- Schopnosť práce v tíme a komunikatívnosť,
- flexibilita
- Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka výhodou

1990 - ZOVOS
Samotný začiatok výrobného procesu pod značkou ZOVOS je datovaný od roku 1990 a trvá nepretržite doposiaľ. Vznikom tejto značky jej zakladatelia preniesli svoje predošlé skúsenosti s produkciou kontajnerov do súkromnej firmy s vlastným hnuteľným a nehnuteľným majetkom.
1997 - ZOVOS-EKO
Firma prešla niekoľkými dôležitými kvalitatívnymi etapami, z ktorých najdôležitejšiu predstavuje prechod na produkciu špeciálnych kontajnerov. Zovos-Eko je orientovaný na zákazkovú - kusovú výrobu, podľa individuálnych požiadaviek zákazníka.
SÚČASNOSŤ
Vo firme pracuje približne 180 zamestnancov. Kvalitatívny a kvantitatívny rast je charakteristickou črtou firmy Zovos-Eko. Firma svoje voľné zdroje kumuluje a prednostne ich využíva pre potreby zabezpečenia bezchybnej produkcie pred inými aktivitami..
V čom sme iní:
vlastné konštrukčné oddelenie (výkresy v CAD forme, 3D modely vo výmennom .stp formáte, FEM pevnostné analýzy, statické prepočty)
výhodný pomer ceny, kvality a termínu dodania
termínová spoľahlivosť (garantujeme dodržanie dohodnutých termínov), termínová flexibilita (možnosť meniť termín v priebehu realizácie)
bezproblémový priebeh realizácie zákazky od prijatia objednávky až po dodanie (zasielanie fotodokumentácie a prípadne videosekvencií z priebehu výroby v dohodnutých časových intervaloch
flexibilná reakcia na zákazníkom požadované zmeny v štádiu prípravy výkresovej dokumentácie ako aj v štádiu výroby
rozmerová flexibilita (až do 18m dĺžky, 4,5m šírky a 4,5m výšky jedného modulu
Oprávnenia a kvalifikácie:
CERTIFIKÁT WHG
ISO 9001:2013
ISO 3834DE
ISO 1090
CERTIFIKÁT DNV GL
CERTIFIKÁT AAA

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Čab 268
951 24 Nové Sady

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Rondošová
Tel.: 0905 561862
E-mail: poslať životopis
ID: 3662309   Dátum zverejnenia: 8.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1225 + 20% pohyblivá zložka mzdy + 13. plat + odmeny