Hľadáš prácu v slovenskej firme ? Chceš pracovať ako konštruktér ? Práve toto ponúkame. Tak neváhaj a príď medzi nás

ZOVOS - EKO, s.r.o.

Miesto práce
Čab
Termín nástupu
od 1.6.2019
1 470 EUR/mesiac1225 + 20% pohyblivá zložka mzdy + 13. plat + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prípravu technických a cenových podkladov pre ponukové konanie.
- Kontrolu a posudzovanie návrhov a požiadaviek zákazníka.
- Činnosti pre obchodno-technickú prípravu – zadanie do výroby, kalkulácie limitov materiálov, poddodávok a podklady pre návrh cien dopravy.
- Aktívny kontakt s odberateľom v technickej oblasti počas realizácie ponukového konania a zákazky, vytvára výkresovú a sprievodnú dokumentáciu k zákazke.
- Zmenové a odchylkové riadenie v procese prípravy aj v procese výroby zákazky.
- Riešenie technických doplnkov a zmien vrátanie väzieb na odbytové ceny pre zákazníka.

Ponúkame široký program zamestnaneckých výhod a benefitov :
po ťažkej práci možnosť využitia wellness poukážov, masáži, športovej aktivity.
Zamestnávateľ poskytuje 2% z Tvojej brutto mzdy na DDP, obedy priamo vo firme za 0,80 €. A samozrejme pracujeme aj na utužovaní pracovného kolektívu a to v letných mesiacoch popoludnie aj so svojimi rodinnými príslušníkmi - kde je bohatý program pre deti ako i dospelých. A zároveň n konci roka - vždy spoločné uzavretie a zhodnotenie roka, čo sa nám podarilo.

Budeme odpovedať iba na uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovený profil požiadaviek (vzdelanie, prax atd).
Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo odbor technický

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Autodesk Inventor - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Znalosť tvorby výkresov v programe
AutoCAD
- Priestorová predstavivosť
- Starostlivý spôsob práce, samostatnosť,
- Schopnosť práce v tíme a komunikatívnosť,
- flexibilita
- Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka výhodou

1SÚČASNOSŤ
Vo firme pracuje približne 200 zamestnancov. Kvalitatívny a kvantitatívny rast je charakteristickou črtou firmy Zovos-Eko.
V čom sme iní:
vlastné konštrukčné oddelenie (výkresy v CAD forme, 3D modely vo výmennom .stp formáte, FEM pevnostné analýzy, statické prepočty)
výhodný pomer ceny, kvality a termínu dodania
termínová spoľahlivosť (garantujeme dodržanie dohodnutých termínov), termínová flexibilita (možnosť meniť termín v priebehu realizácie)
bezproblémový priebeh realizácie zákazky od prijatia objednávky až po dodanie (zasielanie fotodokumentácie a prípadne videosekvencií z priebehu výroby v dohodnutých časových intervaloch
flexibilná reakcia na zákazníkom požadované zmeny v štádiu prípravy výkresovej dokumentácie ako aj v štádiu výroby
rozmerová flexibilita (až do 18m dĺžky, 4,5m šírky a 4,5m výšky jedného modulu
Oprávnenia a kvalifikácie:
CERTIFIKÁT WHG
ISO 9001:2013
ISO 3834DE
ISO 1090
CERTIFIKÁT DNV GL
CERTIFIKÁT AAA

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3662309  Dátum zverejnenia: 8.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 470 EUR/mesiac1225 + 20% pohyblivá zložka mzdy + 13. plat + odmeny