Trade Marketing Associate SK&CZ

ZOTT s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 3677/11, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacZákladná mzda od 1.300,00 € + rôzne FIXné mzdové zložky v závislosti od kvalít uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava, realizácia a vyhodnocovanie trade marketingových aktivít spoločnosti na slovenskom a českom trhu,
- Príprava grafických podkladov - spolupráca s grafikom a agentúrami, tvorba a distribúcia POS materiálov,
- Spracovanie a analýza informácií z trhu, príprava prezentácií a analýz (v angličtine/nemčine, preto je aktívna znalosť jazyka nevyhnutná),
- Spravovanie a aktualizácia produktových databáz,
- Sledovanie nových trendov a konkurencie,
- Spravovanie budgetu,
- Úzka spolupráca s marketingovým a obchodným oddelením,
- Práca v interných systémoch, príprava pravidelných reportov,
- Účasť na veľtrhoch,

- Skrátená pracovná doba v každý piatok,
- 5 týždňov dovolenky aj pre mladších kolegov ako 33 rokov,
- Multisport karta,
- Možnosť jazykovej výuky (nemecký alebo anglický jazyk),
- Produkty spoločnosti Zott na konzumáciu počas dňa,
- 13. plat,
- Flexibilný pracovný čas,

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom je potrebné zaslať na dole
uvedenú e-mailovú adresu.
V žiadosti o prijatie do zamestnania musí byť uvedený presný názov pozície, o ktorý máte záujem.
Telefonicky budú kontaktovaní len záujemcovia postupujúci do výberového konania, preto je potrebné v žiadosti o prijatie do zamestnania uviesť telefonický kontakt.

Výška konečného ponúkaného platu záleží od skúseností kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, ekonomické alebo obchodné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka podmienkou,
• Znalosť ďalších cudzích jazykov výhodou,
• komunikačné zručnosti,
• precíznosť a štruktúrovanosť,
• samostatnosť,
• skúsenosti s prácou na rovnakej pozícii výhodou,

Predaj mliečnych výrobkov
Spoločnosť Zott je nemeckého pôvodu, ktorá je silným trhovým hráčom už viac ako 90 rokov v oblasti predaja mliečnych výrobkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4360239  Dátum zverejnenia: 21.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac