Office Manager - 4-hodinový úväzok

ZOTT s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 3677/11, Petržalka
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
600 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: 600,00 € + rôzne FIXné mzdové zložky, 13. mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná asistencia manažmentu a určeným nadriadeným pracovníkom,
Organizovanie obchodných stretnutí nadriadeného,
Zabezpečovanie kompletnej starostlivosti o obchodných partnerov, príprava a podávanie občerstvenia,
Zabezpečenie rezervácie hotelov, leteniek, cestovných lístkov a iných nevyhnutných náležitostí súvisiacich s organizáciou služobných ciest,
Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie,
Objednávanie základných kancelárskych potrieb a občerstvenia,
Starostlivosť o úsek recepcie, kuchyňu a spoločné priestory kancelárie.

• Mladý a príjemný kolektív,
• MultiSport karta
• Produkty spoločnosti Zott na konzumáciu počas dňa,
• 5 týždňov dovolenky aj pre mladších kolegov ako 33 rokov,
• 13. plat,
• Flexibilný pracovný čas,

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom je potrebné zaslať na dole uvedenú e-mailovú adresu.
V žiadosti o prijatie do zamestnania musí byť uvedený presný názov pozície, o ktorý máte záujem.

Telefonicky budú kontaktovaní len záujemcovia postupujúci do výberového konania, preto je potrebné v žiadosti o prijatie do zamestnania uviesť telefonický kontakt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Nutná plynulá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka,
• Znalosť iných cudzích jazykov veľkou výhodou,
• Komunikačné zručnosti,
• Precíznosť a štruktúrovanosť,
• Samostatnosť,
• Skúsenosti s prácou na rovnakej pozícii výhodou.

Predaj mliečnych výrobkov
Spoločnosť Zott je nemeckého pôvodu, ktorá je silným trhovým hráčom už viac ako 90 rokov v oblasti predaja mliečnych výrobkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4184982  Dátum zverejnenia: 18.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac