Marketing Trainee (platená stáž)

ZOTT s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 3677/11, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho marketingového tímu s medzinárodnou pôsobnosťou (CZ, SK, HU) hľadáme šikovného/ú stážistu/ku, ktorý/á obohatí náš tím na centrále v Bratislave. Medzinárodná spoločnosť Zott patrí medzi popredných hráčov na trhu mliečnych výrobkov. Do nášho produktového portfólia patria obľúbené značky ako Monte, Jogobella, Zottarella a mnoho iných. Práve pre rozvoj týchto značiek aktuálne hľadáme nadšeného/ú budúceho/u marketéra/ku, s ktorým/ou sa radi podelíme o know-how a pomôžeme mu/jej v ďalšom rozvoji. Na oplátku očakávame komunikatívneho človeka, ktorý sa nebojí aktívne spolupracovať s internými a externými partnermi a preukáže vôľu sa učiť novým veciam. Ak sa nebojíš čísiel a chceš si vyskúšať v praxi svoje doterajšie znalosti, tak táto ponuka je určená práve pre Teba!

Náplň práce:
- Príprava projektov pre vybrené značky,
- Editovanie/aktualizácia webových stránok,
- Administratívna podpora marketingového oddelenia s medzinárodnou pôsobnosťou (hlavné zameranie: CZ, SK, HU),
- Spolupráca s Trade Marketingovým oddelením, obchodným oddelením, externými partnermi (reklamné agentúry, prieskumná agentúra, atď.),
- Monitoring konkurencie,
- Príprava analýz z dostupných zdrojov,
- Preklady interných materiálov.

- Mladý a príjemný kolektív,
- Produkty spoločnosti Zott na konzumáciu počas dňa,
- Flexibilný pracovný čas,
- Teplé nápoje (káva, čaj, pitný režim),
- Moderné pracovné prostredie.

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom (s fotografiou) je potrebné zaslať na dole uvedenú e-mailovú adresu.
V žiadosti o prijatie do zamestnania musí byť uvedený presný názov pozície, o ktorý máte záujem.

Telefonicky budú kontaktovaní len záujemcovia postupujúci do výberového konania, preto je potrebné v žiadosti o prijatie do zamestnania uviesť telefonický kontakt.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- Študent VŠ (preferujeme študentku/študenta zo 4./5. ročníka) s aktívnym prístupom k marketingu
- Ochota učiť sa nové veci,
- Znalosť nemeckého a/alebo maďarského jazyka VÝHODOU,

Predaj mliečnych výrobkov
Spoločnosť Zott je nemeckého pôvodu, ktorá je silným trhovým hráčom už viac ako 90 rokov v oblasti predaja mliečnych výrobkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4056739  Dátum zverejnenia: 6.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.