Vedúci/a obchodných zástupcov CZ&SK

ZOTT s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 700 EUR/mesiac+13. mzda, kvartálne prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu / kolegyňu do obchodného tímu pre Slovensko a Českú republiku, ktorý/á povedie a bude motivovať svojich podriadených k stále lepším výsledkom. Hľadáme niekoho, kto je organizačne schopný, nebojí sa výziev a rád komunikuje ľuďmi a po-súva ich vpred.
- Organizačné a metodické riadenie obchodných zástupcov v spoločnosti.
- Zveríme Vám región celého Slovenska a Českej republiky, a nad tím získate plnú zodpovednosť za plnenie obchodných plánov a vedenie tímu obchodných zástupcov v stanovenom regióne.
- Viesť, rozvíjať, motivovať a mentorovať zverený obchodný tým.
- Pravidelne reportovať svojím nadriadeným výsledky, plnenie nastavených cieľov a aktuálny stav na trhu.
- Komplexné riadenie dlhodobej a krátkodobej obchodnej stratégie pre celé SK a CZ.
- Vytváranie a udržiavanie dlhodobých perspektívnych vzťahov so zákazníkmi.
- Úzka spolupráca s produktovými manažérmi a riadenie tímu obchodných zástup-cov.
- Identifikácia, implementácia a plnenie stanovených obchodných cieľov.
- Pravidelné plánovanie, organizovanie a realizácia obchodných porád.
- Vyhodnocovanie KPIs svojich podriadených.

- Multisport karta,
- Ovocie na pracovisku,
- Služobné motorové vozidlo aj na súkromné účely,
- Zamestnanecké výpredaje,
- Produkty spoločnosti Zott na konzumáciu počas dňa,
- Jazyková výuka,
- Mladý a príjemný kolektív,
- Flexibilný pracovný čas (+piatok pracovná doba do 14:00).

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom (s fotografiou) je potrebné zaslať na dole uvedenú e-mailovú adresu.
V žiadosti o prijatie do zamestnania musí byť uvedený presný názov pozície, o ktorý máte záujem.

Telefonicky budú kontaktovaní len záujemcovia postupujúci do výberového konania, preto je potrebné v žiadosti o prijatie do zemestnania uviesť telefonický kontakt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Časová flexibilita,
- Ochota cestovať,
- Min. ukončené stredoškolské vzdelanie,
- Nemčina na komunikatívnej úrovni,
- Anglický jazyk výhodou,
- Vodičský preukaz B,
- Trestná bezúhonnosť.

Predaj mliečnych výrobkov
Spoločnosť Zott je nemeckého pôvodu, ktorá je silným trhovým hráčom už viac ako 90 rokov v oblasti predaja mliečnych výrobkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3867064  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac