Key Account Manager

ZOTT s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 3677/11, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 950 EUR/mesiac+13. mzda, kvartálne prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov v rámci moderného (organizovaného) trhu,
- Zodpovednosť za dosiahnutie cieľov a plánov
- Aktívne navštevovanie zákazníkov, denné riešenie požiadaviek zákazníkov,
- Propagácia spoločnosti a produktov
- Vyjednávanie, cenotvorba, tvorba obchodných zmlúv
- Prognóza predaja, vyhodnocovanie efektívnosti predaja
analýza trhu a konkurencie
- Spolupráca s marketingovým a trade marketingovým oddelením,
- Spolupráca s obchodnými zástupcami v teréne,
- Zodpovednosť za dosiahnutie zalistovania nových produktov u zákazníkov,
- Udržanie pozície na trhu a napredovanie,
- Vedenie ročných vyjednávaní so zákazníkmi o obchodných podmienkach.

- Multisport karta,
- Ovocie na pracovisku,
- Služobné motorové vozidlo aj na súkromné účely,
- Zamestnanecké výpredaje,
- Produkty spoločnosti Zott na konzumáciu počas dňa
- Jazyková výuka,
- Mladý a príjemný kolektív,
- Flexibilný pracovný čas (+piatok pracovná doba do 14:00).

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom (s fotografiou) je potrebné zaslať na dole uvedenú e-mailovú adresu.
V žiadosti o prijatie do zamestnania musí byť uvedený presný názov pozície, o ktorý máte záujem.

Telefonicky budú kontaktovaní len záujemcovia postupujúci do výberového konania, preto je potrebné v žiadosti o prijatie do zemestnania uviesť telefonický kontakt.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.1.2020 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - expert
Microsoft PowerPoint - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Plynulá znalosť nemeckého jazyka nutnosťou + znalosť anglického jazyka výhodou,
- Znalosť ďalších jazykov výhodou (maďarčina, atď.),
- Veľmi dobrá znalosť Excelu,
- Komunikačné zručnosti,
- Precíznosť a štruktúrovanosť,
- Samostatnosť a zodpovedný prístup k práci,
- Skúsenosti v oblasti FMCG výhodou,
- Skúsenosti s prácou na rovnakej pozícii výhodou,
- Silné vyjednávacie a prezentačné schopnosti,
- Ochota cestovať.

Predaj mliečnych výrobkov
Spoločnosť Zott je nemeckého pôvodu, ktorá je silným trhovým hráčom už viac ako 90 rokov v oblasti predaja mliečnych výrobkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ZOTT s.r.o.
Einsteinova 11
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Balázs Nyársik
Tel.: +421 2 59 800 905
E-mail: poslať životopis
ID: 3848036  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 950 EUR/mesiac