Sales Support Referent/Office Manager

ZOTT s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 3677/11, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Základná mzda od 1.200,00 € + rôzne FIXné mzdové zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec bude mať na starosti Office Management spolu so Sales Support-om:

Sales Support náplň:
• Podpora pri starostlivosti o zákazníkov a súvisiacej administratívy,
• Koordinácia všetkých procesov spojených so zákazníkmi a produktovými portfóliami v úzkej spolupráci s ďalšími relevantnými oddeleniami,
• Informovanie zákazníkov o nových produktoch, o zmenách,
• Podpora Sales Manager-a v danej oblasti,
• Poskytovanie produktových špecifík a fotografii distribútorom,
• Zadávanie reklamácii do systému,
• Vybavovanie e-mail komunikácii a žiadostí distribútorov,
• Zadávanie objednávok obalového materiálu produktov,
• Zadávanie cien do systému,
• Vybavenie požiadaviek zákazníkov a partnerských zmlúv,
• Vytváranie prezentácii, reportov a výkazov,
• Spracovanie a analýza informácií z trhu,
• Príprava a vyhodnocovanie štatistík,
• Analýza a príprava podkladov pre vedenie spoločnosti a materskú spoločnosť,
• Podpora predaja produktu,
• Prepisovanie údajov pomocou výpočtovej techniky, spravovanie databáz, vytváranie prezentácií,
• Vedenie budgetu,
• Spolupráca s marketingovým oddelením,
• Spolupráca s obchodným oddelením

Office Manager náplň:
• Starostlivosť o kanceláriu,
• Dohliadať na upratovacie služby,
• Vybavovanie pošty,
• Zabezpečovanie ubytovaní zahraničným návštevám,
• Objednávanie kancelárskych potrieb,
• Starostlivosť o zasadačku,
• Komunikácia s recepciou budovy,
• Asistentská výpomoc Sales Directorovi,
• Starostlivosť o bežný chod kancelárie, kuchynky, a spoločných priestorov.

• zaujímavý sociálny program,
• mladý a príjemný kolektív,
• produkty spoločnosti Zott na konzumáciu počas dňa,
• 13. plat
• flexibilný pracovný čas
• skrátená pracovná doba v každý piatok

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom (s fotografiou) je potrebné zaslať na dole uvedenú e-mailovú adresu.
V žiadosti o prijatie do zamestnania musí byť uvedený presný názov pozície, o ktorý máte záujem.

Telefonicky budú kontaktovaní len záujemcovia postupujúci do výberového konania, preto je potrebné v žiadosti o prijatie do zemestnania uviesť telefonický kontakt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Základy

Počet rokov praxe

1

• Plynulá znalosť anglického jazyka nutnosťou + znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni,
• Znalosť ďalších jazykov výhodou (hlavne chorvátština, slovinčina, atď.),
• Veľmi dobrá znalosť Excelu,
• komunikačné zručnosti,
• precíznosť a štruktúrovanosť,
• samostatnosť,
• skúsenosti v oblasti mliekarenstva výhodou,
• skúsenosti s prácou na rovnakej pozícii výhodou,

Predaj mliečnych výrobkov
Spoločnosť Zott je nemeckého pôvodu, ktorá je silným trhovým hráčom už viac ako 90 rokov v oblasti predaja mliečnych výrobkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3803629  Dátum zverejnenia: 5.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 1.200,00 € + rôzne FIXné mzdové zložky