Waren-Dispositions Specialist / Špecialista logistiky

ZOTT s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 11, 851 01 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie dispozície množstva tovaru,
- Príprava objednávok tovaru z materskej spoločnosti na základe plánu predaja/predaja minulých období/forecastov,
- Denná kontrola stavu skladu,
- Kontrola dovozu/vývozu do/zo skladu (nejedná sa o fyzickú kontrolu),
- Aktualizácia zoznamu dostupného tovaru,
- Sledovanie krátkych záruk tovaru, príprava plánu dostupnosti sezónneho tovaru pri zohľadnení potrebného času na opätovnú výrobu,
- Príprava metód na optimalizáciu skladových zásob,
- Týždenne a mesačné výkazy, reporty,
- Úzka spolupráca s obchodným oddelením,
- Spolupráca s relevantnými internými oddeleniami.

• Mladý a príjemný kolektív,
• MultiSport karta
• Produkty spoločnosti Zott na konzumáciu počas dňa,
• 5 týždňov dovolenky aj pre mladších kolegov ako 33 rokov,
• 13. plat,
• Flexibilný pracovný čas,
• Vianočná párty, teambuildingy s obchodným tímom,

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom (s fotografiou) je potrebné zaslať na dole uvedenú e-mailovú adresu.
V žiadosti o prijatie do zamestnania musí byť uvedený presný názov pozície, o ktorý máte záujem.

Telefonicky budú kontaktovaní len záujemcovia postupujúci do výberového konania, preto je potrebné v žiadosti o prijatie do zamestnania uviesť telefonický kontakt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie: obchodné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Nutná plynulá znalosť nemeckého jazyka,
• Znalosť iných cudzích jazykov výhodou,
• Komunikačné zručnosti,
• Precíznosť a štruktúrovanosť,
• Samostatnosť,
• Skúsenosti s prácou na rovnakej pozícii výhodou.

Predaj mliečnych výrobkov
Spoločnosť Zott je nemeckého pôvodu, ktorá je silným trhovým hráčom už viac ako 90 rokov v oblasti predaja mliečnych výrobkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3194796  Dátum zverejnenia: 22.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou