Mechanik železničných koľajových vozidiel - opravár spaľovacích motorov

ZOS Zvolen s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacprémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Opravy spaľovacích motorov železničných koľajových vozidiel
- Opravy elektrických a dieselových lokomotív
- Opravy palivového, olejového, vodného a vzduchového okruhu lokomotív
- Vykonávanie periodickej údržby lokomotívy a odstraňovanie prevádzkových porúch
- Opravy a renovácia náhradných dielov žel. koľajových vozidiel
- Predpoklad servisných výjazdov k zákazníkom na Slovensku a v zahraničí (ČR, MR, PL)

- služobný telefón
- zabezpečenie pitného režimu
- dobrý pracovný kolektív
- karta do fitness centra
- firemné večierky
- príjemná pracovná atmosféra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske

Vodičský preukaz

B

prax v opravách spaľovacích motorov
prax v opravách dieselových a elektrických lokomotív

Naša spoločnosť ZOS Zvolen, s.r.o. je obchodná spoločnosť s 25 ročnou tradíciou pôsobiaca na trhu v oblasti prenájmu, predaja a servisu ŽKV. Ponúkame zaujímavú prácu v dobrom kolektíve.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4022119  Dátum zverejnenia: 18.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac