Можливість для людей з України

Elektromechanik

ŽOS Vrútky a.s.

Miesto práce
Dielenská Kružná II, 038 61 Vrútky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
850 - 1 900 EUR/mesiacCelková mzda je závislá od zručností a praktických skúseností. 13. plat, vianočná odmena, zdravotná odmena (po splnení kritérií), príplatky v zmysle Zákonníka práce a Kolektívnej zmluvy, mimoriadne odmeny podľa plnenia plánu výroby. Mzdové podmienky budú dohodnuté na pracovných pohovoroch individuálne, podľa odbornej spôsobilosti, skúseností a zručností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž, oprava, výroba, údržba a skúšanie rôznych typov elektrických zariadení, motorov, generátorov, spínacích a riadiacich zariadení, elektromotorov a točivých strojov, ako aj elektrických zariadení v budovách, dielňach

Ponúkame:
- ubytovanie
- 13. plat
- vianočná odmeny
- pracovné jubileá do 860 EUR
- príspevok pri narodení dieťaťa 300 EUR
- príspevok darcom krvi do 166 EUR
- závodné stravovanie, pitný režim, cez víkend gastrolístky
- výhody VIP programu - exkluzívne zľavy - DATART a hej.sk
- program MultiSport
- organizovanie športových a spoločenských podujatí pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
Ďalšie informácie na www.zos-vrutky.sk

V prípade záujmu zasielajte žiadosť o prijatie do zamestnania s uvedením vzdelania a priebehu praxe na emailovú adresu: [email protected] .
Termín vstupného pohovoru pre pozvaných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady, bude včas oznámený.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrikár, elektromechanik, mechanik elektrických zariadení

Prax na pozícii/v oblasti

elektro

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ukončené stredné odborné vzdelanie v odbore elektromechanik.
Znalosť čítania výkresovej dokumentácie a schém.

ŽOS Vrútky a.s. je moderná priemyselná spoločnosť s bohatou strojárskou a technicko-technologickou tradíciou, know-how v oblasti vývoja, výroby a opráv železničných koľajových vozidiel a ich komponentov s významným postavením na domácom, európskom i mimoeurópskom trhu.
V súčasnosti pre svojich zákazníkov poskytuje komplexné riešenia, koncepty a realizáciu vlastných návrhov, vývoja a výroby nových koľajových vozidiel najmä osobných vozňov, medziregionálnych prímestských motorových a elektrických jednotiek, ako aj ich certifikovanú revíziu, opravy, modernizáciu a revitalizáciu vrátane elektrických a spaľovacích lokomotív, súčastí a komponentov, výbavy koľajových vozidiel všetkých trakcií ako sú podvozky, dvojkolia, trakčné a pomocné motory, trakčné transformátory a ostatné elektrické a elektronické stroje – aj atypické, transformátory rôznych typov a konštrukčných vyhotovení.
Ďalšie info na www.zos-vrutky.sk

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4307178  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac