Можливість для людей з України

Zubný lekár

ŽOS Vrútky a.s.

Miesto práce
Dielenská Kružná II, 038 61 Vrútky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon stomatologickej praxe v závodnom zdravotníckom zariadení. Administratívne práce zabezpečené zdravotnou sestrou.

- prenájom priestorov vybavenej zubnej ambulancie
- možnosť vykonávania súkromnej praxe

Ponúkame:
- pri skrátenom pracovnom úväzku alebo práci na dohodu možnosť výberu počtu
odpracovaných hodín v týždni a času ordinačných hodín,
- priestory fungujúcej zubnej ambulancie s plným vybavením,
- možnosť podielu na zisku ambulancie
- stabilné a dlhodobé pracovné miesto,
- motivujúce finančné ohodnotenie,
- závodnú zdravotnú starostlivosť,
- stravovanie v závodnej jedálni,
- zabezpečené ubytovanie.

V prípade záujmu je potrebné zaslať žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s pofesijným životopisom na e-mailovú adresu spoločnosti.
Doplňujúce informácie na č. t. 043/4205380

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubné lekárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Je potrebné, aby uchádzači o zamestnanie boli registrovaní v Slovenskej komore zubných lekárov.

ŽOS Vrútky a.s. je moderná priemyselná spoločnosť s bohatou strojárskou a technicko-technologickou tradíciou, know-how v oblasti vývoja, výroby a opráv železničných koľajových vozidiel a ich komponentov s významným postavením na domácom, európskom i mimoeurópskom trhu.
V súčasnosti pre svojich zákazníkov poskytuje komplexné riešenia, koncepty a realizáciu vlastných návrhov, vývoja a výroby nových koľajových vozidiel najmä osobných vozňov, medziregionálnych prímestských motorových a elektrických jednotiek, ako aj ich certifikovanú revíziu, opravy, modernizáciu a revitalizáciu vrátane elektrických a spaľovacích lokomotív, súčastí a komponentov, výbavy koľajových vozidiel všetkých trakcií ako sú podvozky, dvojkolia, trakčné a pomocné motory, trakčné transformátory a ostatné elektrické a elektronické stroje – aj atypické, transformátory rôznych typov a konštrukčných vyhotovení.
Ďalšie info na www.zos-vrutky.sk

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 271783  Dátum zverejnenia: 7.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac