Strojník - obsluha buldozéra

ŽOS Vrútky a.s.

Miesto práce
Dielenská Kružná 2, 038 61 Vrútky, Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného strojníka pred začiatkom vykurovacej sezóny v mesiacoch júl až október 2017 - práca na dohodu:
- s platným preukazom - obsluha a údržba stavebných strojov č. 2 dozéry a traktory pásové
- úprava uhlia buldozerom

Ponúkame:
- motivujúce finančné ohodnotenie,
- stravovanie

Ďaľšie informácie na www.zos-vrutky.sk

Do výberového konania budeme pozývať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky (preukaz na obsluhu stavebných strojov je nutnou podmienkou). Výberové konanie ukončíme akonáhle nájdeme požadovaného uchádzača. Svoje žiadosti zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

doprava, strojár

Vodičský preukaz

B, C, T

- časová flexibilnosť
- spoľahlivosť
- zodpovedný prístup k práci
- platný preukaz na obsluhu stavebných strojov sk. 2

ŽOS Vrútky a.s. je moderná priemyselná spoločnosť s bohatou strojárskou a technicko-technologickou tradíciou, know-how v oblasti vývoja, výroby a opráv železničných koľajových vozidiel a ich komponentov s významným postavením na domácom, európskom i mimoeurópskom trhu.
V súčasnosti pre svojich zákazníkov poskytuje komplexné riešenia, koncepty a realizáciu vlastných návrhov, vývoja a výroby nových koľajových vozidiel najmä osobných vozňov, medziregionálnych prímestských motorových a elektrických jednotiek, ako aj ich certifikovanú revíziu, opravy, modernizáciu a revitalizáciu vrátane elektrických a spaľovacích lokomotív, súčastí a komponentov, výbavy koľajových vozidiel všetkých trakcií ako sú podvozky, dvojkolia, trakčné a pomocné motory, trakčné transformátory a ostatné elektrické a elektronické stroje – aj atypické, transformátory rôznych typov a konštrukčných vyhotovení.
Ďalšie info na www.zos-vrutky.sk

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2683130  Dátum zverejnenia: 19.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou