700 - 1 000 EUR

Obsluhovateľ stacionárnych strojov a zariadení

ŽOS Vrútky a.s.

Miesto práce
Dielenská Kružná II, 038 61 Vrútky
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čistenie povrchov koľajových vozidiel pomocou tryskacích strojov (pieskovanie).

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

580 EUR, na Dohodu od 4 EUR/hodina

Ponúkame:
- príplatky a odmeny v zmysle Kolektívnej zmluvy
- 13. a 14. plat
- vianočná odmena
- preplácanie nadčasov
- pracovné jubileá do 860 EUR
- príspevok pri narodení dieťaťa 300 EUR
- príspevok darcom krvi do 166 EUR
- teplá strava, pitný režim, cez víkend gastrolístky
- organizovanie športových a spoločenských podujatí pre zamestnancov a ich rodinných
príslušníkov
- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti

Ďalšie informácie na www.zos-vrutky.sk

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite svoj životopis na e-mialovú adresu: [email protected], alebo volajte na č.t. 043/4205187 a to za účelom dohodnutia termínu pracovného pohovoru.
Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Zdravotná spôsobilosť na výkon prác v riziku - prach a hluk. Manuálna zručnosť, ochota a chuť pracovať , samostatnosť , zodpovednosť.

ŽOS Vrútky a.s. je tradičnou slovenskou, modernou, technicky vyspelou spoločnosťou s bohatou strojárskou a elektrotechnickou tradíciou úspešne aplikovanou do výrobkov, akými sú vlastné železničné koľajové vozidlá i vlastné komponenty týchto vozidiel.

Spoločnosť už v októbri 2008 získala certifikát podľa normy IRIS v dvoch jej rozsahoch - v rozsahu č. 18. Koľajové vozidlá ako štvrtá spoločnosť na svete a v rozsahu č. 1 Skriňa vozidla ako ôsma na svete (www.iris-rail.org).

Produkty - výroba najmä:
Prímestské motorové a elektrické jednotky.
Osobné klimatizované veľkopriestorové vozne 1. a 2. triedy.
Modernizácia a prestavba jednosystémových lokomotív na dvojsystémové rušne.
Ďalšie info na www.zos-vrutky.sk

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Dielenská Kružná 2
038 61 Vrútky

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Chovancová
Tel.: +421434205187
E-mail: poslať životopis
ID: 2580617   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   580 EUR, na Dohodu od 4 EUR/hodina