Referent personalistiky

ŽOS Trnava, a.s.

Miesto práce
ŽOS Trnava, Koniarekova, Trnava
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 500 EUR/mesiacv závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nábor nových zamestnancov pre obsadzované pozície,
- komunikácia s vedúcimi útvarov,
- príprava pracovno-právnych dokumentov,
- príprava pravidelných hlásení, reportov a štatistík príslušným inštitúciám a vedeniu spoločnosti,
- poskytovanie poradenstva zamestnancom v oblasti Zákonníka práce a inej súvisiacej legislatívy,
- vzdelávanie a rozvoj zamestnancov vo výrobnom podniku,
- koordinácia ďalších aktivít a procesov v rámci personálneho odboru

• nástup na trvalý pracovný pomer ihneď
• polročné a ročné odmeny
• možnosť kariérneho rastu, zabezpečenie profesijného rozvoja
• jazykové vzdelávanie
• stravovanie za 1,65€ (hradí zamestnanec)
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie od 1,5% - 3% z hrubej mzdy
• životné a úrazové poistenie (24 hodinové poistné krytie, aj mimo práce) za 1,95€ mesačne
• vernostná odmena
• príspevok na ubytovanie vo výške 150€ mesačne
• príspevok na dopravu do zamestnania podľa vzdialenosti od bydliska
• príspevok pri uzavretí manželstva, pri narodení dieťaťa
• príspevky pri životných a pracovných výročiach
• príspevok pre darcov krvi
• odmena za zlepšovacie návrhy
• možnosť výberu zálohy kedykoľvek
• možnosť využívania firemného zdravotného strediska
• kultúrne a športové akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
• pomoc pracovníkom spoločnosti v ťažkých situáciách prostredníctvom Nadácie ŽOS

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, prosíme zaslať štruktúrovaný životopis s motivačným listom na email adresu kontaktnej osoby. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
SAP - Základy
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Komunikačné schopnosti, kreativita, flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, rozhodnosť. Ovládanie všeobecne platných právnych predpisov z oblasti Zákonníka práce, ochrany osobných údajov, sociálneho a zdravotného poistenia, Zákona o zamestnanosti a schopnosť ich aplikácie do praxe.
Skúsenosti so zamestnávaním cudzincov z tretích krajín a s projektami v rámci ESF.
Prax na podobnej pozícií vo výrobnom podniku.

Sme najväčšia strojárska spoločnosť so zameraním na opravy, modernizácie a novo výrobu železničných vozňov v strednej Európe s tradíciou od roku 1924. Spoločnosť prešla transformáciou a v súčasnosti generuje viac ako 70% obratu na zákazníkoch a projektoch zo západnej Európy.
Zabezpečujeme:
- opravy a modernizácie nákladných aj osobných železničných vozňov všetkých rozsahov
- výrobu nových nákladných vozňov a spoluprácu na výrobe nových osobných vozňov
- komplexné opravy všetkých komponentov nákladných a osobných vozňov
- strojársku výrobu od menších konštrukčných celkov po nákladný vozeň, opracovanie materiálov na moderných CNC strojoch.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4579459  Dátum zverejnenia: 9.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac