Konštruktér/ka

ŽOS Trnava, a.s.

Miesto práce
Koniarekova 19, Trnava
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacnástupná mzda od 1200 eur, polročné a ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti náborový príspevok do výšky 1 000 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovanie dokumentácie výrobkov strojárskeho charakteru (prípravkov, jednoúčelových zariadení a koľajových nákladných vozňov)
- práca v 3D programe
- práca v aplikáciach kancelárskeho balíka Office

• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• príspevok na dopravu do zamestnania
• príspevok na ubytovanie
• príspevok na regeneráciu pracovnej sily
• podniková sociálna politika v oblasti starostlivosti o zamestnanca
• vernostný program
• zdravotná starostlivosť o zamestnanca
• odmena pri významnom životnom jubileu
• príspevok pri narodení dieťaťa či uzavretia manželstva
• flexibilný pracovný čas
• možnosť práce z domu – „Home office“
• príjemné a tvorivé pracovné prostredie
• možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
• zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
• zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť len záujemcov, ktorí spĺňajú všetky uvedené kritéria.
Ostatným vopred ďakujeme za záujem a želáme veľa úspechov v budúcom zamestnaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, všeobecné strojárenstvo alebo odbor železničnej dopravy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

AutoCAD Plant 3D - Mierne pokročilý
SAP - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť 3D konštrukčného softvéru Inventor – výhodou
- znalosť aplikácií kancelárskeho balíka Office
- schopnosť zrozumiteľného vyjadrovania v písomnom prejave
- samostatnosť

Sme najväčšia strojárska spoločnosť so zameraním na opravy, modernizácie a novo výrobu železničných vozňov v strednej Európe s tradíciou od roku 1924. Spoločnosť prešla transformáciou a v súčasnosti generuje viac ako 70% obratu na zákazníkoch a projektoch zo západnej Európy.
Zabezpečujeme:
- opravy a modernizácie nákladných aj osobných železničných vozňov všetkých rozsahov
- výrobu nových nákladných vozňov a spoluprácu na výrobe nových osobných vozňov
- komplexné opravy všetkých komponentov nákladných a osobných vozňov
- strojársku výrobu od menších konštrukčných celkov po nákladný vozeň, opracovanie materiálov na moderných CNC strojoch.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4241147  Dátum zverejnenia: 5.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac