Manažér obchodu

ŽOS Trnava, a.s.

Miesto práce
Žos Trnava, A.s., Koniarekova 19, Trnava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu,
- prezentácia portfólia produktov a služieb, príprava cenových kalkulácií,
- vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov,
- vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie s cieľom maximalizovať objem predaja a výnosov,
- účasť na obchodných stretnutiach, seminároch a prezentáciách.

V zmysle platnej Kolektívnej zmluvy

Na základe zaslaných životopisov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, resp. ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- nemecký jazyk pokročilý (B2)
- ovládanie programu SAP výhodou
- anglický jazyk pokročilý (B2) výhodou
- komunikatívnosť,
- príjemné vystupovanie,
- spoľahlivosť,
- schopnosť pracovať s ľuďmi,
- rozhodnosť,
- flexibilita,
- samostatnosť.

Sme najväčšia strojárska spoločnosť so zameraním na opravy, modernizácie a novo výrobu železničných vozňov v strednej Európe s tradíciou od roku 1924. Spoločnosť prešla transformáciou a v súčasnosti generuje viac ako 70% obratu na zákazníkoch a projektoch zo západnej Európy.
Zabezpečujeme:
- opravy a modernizácie nákladných aj osobných železničných vozňov všetkých rozsahov
- výrobu nových nákladných vozňov a spoluprácu na výrobe nových osobných vozňov
- komplexné opravy všetkých komponentov nákladných a osobných vozňov
- strojársku výrobu od menších konštrukčných celkov po nákladný vozeň, opracovanie materiálov na moderných CNC strojoch.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3624255  Dátum zverejnenia: 11.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac