Kontrolór NDS

ŽOS Trnava, a.s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacvýška mzdy je od 1200 eur + príplatky (výška mzdy závisí od praxe uchádzača v NDT) + náborový príspevok do výšky 1 000 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon ručného a mechanizovaného nedeštruktívneho skúšania metódami UT, MT, PT, VT, ET, RT
- vyhodnotenie výsledkov z vykonaných nedeštruktívnych skúšok
- vedenie evidencie skúšok a protokolov
- medzioperačná a výstupná kontrola výrobkov
- meranie výrobkov pomocou strojárskych meradiel
- vyhodnocovanie kvality prevedenia zvarov podľa príslušných noriem a predpisov

• nástup na trvalý pracovný pomer ihneď
• možnosť práce na živnosť
• možnosť zaučenia
• náborový príspevok do 1 000€
• príspevok za odporučenie vhodného kandidáta do 1 000€
• polročné a ročné odmeny
• stravovanie za 1,65€ (hradí zamestnanec)
• možnosť výberu zálohy kedykoľvek
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie 1,5% - 3% z hrubej mzdy
• životné a úrazové poistenie (24 hodinové poistné krytie, aj mimo práce) za 1,95€ mesačne
• príspevok na ubytovanie vo výške 150€ mesačne
• nadčasy platené nad rámec ZP
• vernostná odmena
• príspevok na dopravu do zamestnania podľa vzdialenosti od bydliska
• odmena za zlepšovacie návrhy
• príspevok pri uzavretí manželstva, pri narodení dieťaťa
• príspevky pri životných a pracovných výročiach
• príspevok pre darcov krvi
• možnosť využívania firemného zdravotného strediska
• kultúrne a športové akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
• pomoc pracovníkom spoločnosti v ťažkých životných situáciách prostredníctvom Nadácie ŽOS

Ak spĺňate uvedené požiadavky, je potrebné reagovať zaslaním Vášho životopisu. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní na osobný pohovor. Odpovedať budeme iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo, technika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- certifikáty NDT výhodou

Sme najväčšia strojárska spoločnosť so zameraním na opravy, modernizácie a novo výrobu železničných vozňov v strednej Európe s tradíciou od roku 1924. Spoločnosť prešla transformáciou a v súčasnosti generuje viac ako 70% obratu na zákazníkoch a projektoch zo západnej Európy.
Zabezpečujeme:
- opravy a modernizácie nákladných aj osobných železničných vozňov všetkých rozsahov
- výrobu nových nákladných vozňov a spoluprácu na výrobe nových osobných vozňov
- komplexné opravy všetkých komponentov nákladných a osobných vozňov
- strojársku výrobu od menších konštrukčných celkov po nákladný vozeň, opracovanie materiálov na moderných CNC strojoch.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3556974  Dátum zverejnenia: 21.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac