Prevádzkový zámočník údržby

ŽOS Trnava, a.s.

Miesto práce
Žos Trnava, A.s., Koniarekova 19, Trnava
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacUvedená mzda je základná, mzda je uvedená v min. výške a jej konečná výška sa bude odvíjať od skúseností uchádzača. Náborový príspevok do výšky 1 000 eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba strojov a zariadení
- diagnostika a odstraňovanie porúch a nedostatkov na zariadení ( mechanika,
hydraulika, pneumatika)
- vykonávanie plánovanej údržby podľa plánov
- zaznamenávanie údajov do systému údržby
- podielať sa na prácach pri presune strojov a ich opätovnom spustení do prevádzky
- výborná znalosť čítania výkresovej dokumentácie

- stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti
- príspevok na DDS
- benefity v zmysle Kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na uvedenú emailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

mechanik - opravár SaZ, prax v oblati mechatronika SaZ

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- presnosť a precíznosť

Sme najväčšia strojárska spoločnosť so zameraním na opravy, modernizácie a novo výrobu železničných vozňov v strednej Európe s tradíciou od roku 1924. Spoločnosť prešla transformáciou a v súčasnosti generuje viac ako 70% obratu na zákazníkoch a projektoch zo západnej Európy.
Zabezpečujeme:
- opravy a modernizácie nákladných aj osobných železničných vozňov všetkých rozsahov
- výrobu nových nákladných vozňov a spoluprácu na výrobe nových osobných vozňov
- komplexné opravy všetkých komponentov nákladných a osobných vozňov
- strojársku výrobu od menších konštrukčných celkov po nákladný vozeň, opracovanie materiálov na moderných CNC strojoch.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3060410  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac