Referent kontrolingu

ŽOS Trnava, a.s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500 eur + odmeny podľa KZ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kalkulácie materiálov a výrobkov, plánovanie, spracovanie skutočnosti (mesačné závierky), analytická rozborová činnosť v nákladovom a výrobnom kontrolingu,
- zúčtovanie zákaziek
- príprava správ a reportov

V zmysle platnej Kolektívnej zmluvy

SAP - modul CO, prax na podobnej pozícii min. 3 roky vo výrobe;
odpovedať budeme iba uchádzačom, kt. spĺňajú požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Sme najväčšia strojárska spoločnosť so zameraním na opravy, modernizácie a novo výrobu železničných vozňov v strednej Európe s tradíciou od roku 1924. Spoločnosť prešla transformáciou a v súčasnosti generuje viac ako 70% obratu na zákazníkoch a projektoch zo západnej Európy.
Zabezpečujeme:
- opravy a modernizácie nákladných aj osobných železničných vozňov všetkých rozsahov
- výrobu nových nákladných vozňov a spoluprácu na výrobe nových osobných vozňov
- komplexné opravy všetkých komponentov nákladných a osobných vozňov
- strojársku výrobu od menších konštrukčných celkov po nákladný vozeň, opracovanie materiálov na moderných CNC strojoch.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2592886  Dátum zverejnenia: 18.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 eur + odmeny podľa KZ