Elektroprojektant / Elektrotechnológ (Ref. č.: 31150700)

ŽOS Trnava, a.s.

Miesto práce
Koniarekova 19, 917 01 Trnava, Trnavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh a tvorba výkresovej dokumentácie so schémami jednoduchších elektrických obvodov NN, MN, VN železničných osobných vozňov.
Komunikácia s dodávateľmi, pripomienkovanie výkresovej dokumentácie so schémami zložitejších elektrických obvodov vypracovanými dodávateľmi celkov a systémov.
Prekresľovanie schém zložitejších elektrických obvodov vypracovaných dodávateľmi do komplexnej dokumentácie elektrického projektu.
Návrh a tvorba dokumentácie ku káblovým trasám, návrh a tvorba dokumentácie káblových zväzkov.
Tvorba zapojovacích tabuliek kabeláže.
Tvorba zoznamov elektromateriálu na objednanie.
Tvorba sprievodnej dokumentácie k elektroprojektu - popisy, návody a pod.
Spolupráca so strojárskymi konštruktérmi, s elektrotechnológom a technológmi strojárskych častí.
Štúdium, tvorba dokumentácie v súlade so železničnou legislatívou.

- benefity v zmysle Kolektívnej zmluvy pre rok 2017
- príspevok na DDS
- príspevok na dopravu, alebo ubytovanie
- letné a zimné odmeny pri dobrých hospodárskych výsledkoch

Ak spĺňate uvedené požiadavky, zašlite svoj životopis na uvedený kontakt. Do výberového konania budú zaradení len záujemcovia spĺňajúci uvedené požiadavky. Vybraní záujemcovia z predvýberového konania budú kontaktovaní telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, slaboprúd, silnoprúd, elektronika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - základy
AutoCAD - pokročilý
CATIA - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Systematická práca, aktívne samovzdelávanie sa
Výhodou zohľadňovanou pri dohode o mzde je niektoré z týchto oprávnení:
- elektrotechnik podľa § 24 vyhlášky
MDPT SR č. 205/2010 Z. z.
- samostatný elektrotechnik podľa § 25 vyhlášky
MDPT SR č.205/2010 Z. z.
- elektrotechnik na riadenie činností podľa § 26 vyhlášky
Výhodou zohľadňovanou pri dohode o mzde je schopnosť kresliť v programe EICAD

Spoločnosť zabezpečuje rozsiahle opravy a modernizácie nákladných i osobných železničných koľajových vozidiel s dispozíciou komplexnej technologickej základne. Výrobný program so širokou škálou technológií umožňuje rozšírenie pôsobenia spoločnosti v oblasti strojárskej výroby dielov a montážnych celkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Koniarekova 19
917 21 Trnava
ID: 2095789   Dátum zverejnenia: 9.8.2017