Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України
Logo ZOS LOKO s.r.o.

Elektromechnik koľajových vozidiel

ZOS LOKO s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiac13. /dovolenkový/ plat v plnej výške, 14. /vianočný/ plat v plnej výške, mesačné odmeny už od nástupu, každoročná valorizácia mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektromechanik koľajových vozidiel
  • Vykonávanie servisných opráv lokomotív na vlečkách u zákazníka.
  • Príjem a výdaj tovaru.
  • Práca si vyžaduje cestovanie v rámci SR.
  • Budete zodpovedný za diagnostiku porúch a ich odstraňovanie na koľajových vozidlách.
  • Zabezpečíte údržbu elektroinštalačných a mechanických častí vozidiel.

  • Pracujte pre malú, stabilnú spoločnosť, ktorá je na trhu už vyše 25 rokov
  • Získate 13. a 14. plat a pravidelné mesačné odmeny za vašu prácu.
  • Vaša mzda bude pravidelne valorizovaná každý rok, aby sa zohľadnilo zvyšovanie cien života.
  • Dostanete zvýšený príspevok na stravovanie, aby ste sa mohli stravovať kvalitne a zdravo.
  • Budete mať k dispozícii mobilný telefón aj na súkromné účely, aby ste mohli byť stále v spojení s vašimi blízkymi.
  • Okrem toho, dostanete koncoročné darčeky a darčeky k životným jubileám, aby ste sa cítili ocenení a v rámci tímu ako súčasť rodiny.
  • Vaša práca bude rozmanitá a zaujímavá, pretože budete pracovať pre zákazníkov po celom Slovensku.
  • Vždy budete mať zaručené férové jednanie a podporu od vašich nadriadených.

V prípade záujmu, alebo v prípade, že potrebujete ďalšie informácie k pracovnej pozícii, neváhajte nás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

  • Elektrotechnické vzdelanie
  • Osvedčenie o odbornej spôsobilosti §25
  • Zručnosť v elektromechanike koľajových vozidiel
  • Technické myslenie

Spoločnosť ZOS LOKO s.r.o. je na trhu od roku 1996.
Zameriava sa na servisné a periodické opravy nákladných lokomotív; dodávky náhradných dielov; ako aj kúpu, prenájom a predaj koľajových vozidiel.

Kontakt

Kontaktná osoba: Viera Václavíková
Tel.: +421455400888
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4808078  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac