Graphic designer

ZOOT a.s.

Miesto práce
Karadžičova 12, 821 08 Bratislava-Ružinov, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
November 2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava a spracovanie grafických podkladov pre online a offline aktivity, externé a interné komunikačné kanály spoločnosti.
- Príprava a spracovanie podkladov pre výrobu/potlač reklamných predmetov a POS materiálov pre promovanie spoločnosti.
- Spracovanie fotografických podkladov pre ďalšie online použitie ako napríklad: výroba kolekčných banerov, newslettrov, denného e-mailingu, reklamných banerov, grafík pre stránku www.zoot.sk a pre sociálne médiá ako Facebook, Instagram, Youtube.
- Tvorba kreatívnych podkladov/námetov podľa potrieb marketingového a Own label oddelenia.
- Spracovanie a úprava existujúcich podkladov pre lokálne použitie a komunikácia s grafickým oddelením v Českej republike a Rumunsku.
- Umelecká tvorba/ilustrácia motívov potlače textilu a úprava grafických podkladov pre Own label - ZOOT Original.

Čo ponúkame?
- samostatnosť po ľahkým dohľadom kolegov z CZ
- veľký priestor pre vlastná kreativitu
- rast spolu s firmou (sme najrýchlejšie rastúca firma v obore v celom CEE regióne)
- zamestnanecké benefity (ta najlepšia je zľava na handry, ako inak )

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Grafika, design

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Čo by si mal mať za sebou?
- prax na pozícií najmenej 2 roky
- skúsenosť s online/ offline grafikou
- zmysel pre detail
- veľkú mieru samostatnosti
- zmysel pre poriadok a pre humor
- schopnosť samostatného rozhodovania a prioritizácie
- sledovanie aktuálnych trendov
- spoľahlivosť
-pozitívna energia

Aký je ZOOT?
Sme najväčší výber módy online. Mladá, dynamická a kreatívna spoločnosť bojujúca proti monopolu veľkých značiek, proti neosobným nákupným centrám a obchodom diktujúcim, čo nosiť a kým byť. ZOOT robí veci inak a hlavne s radosťou :)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3216200  Dátum zverejnenia: 16.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou