HR Manager

ZOOT a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš tím hľadáme kolegu, ktorý bude mať na starosti všetky záležitosti ohľadne HR- my tomu hovoríme human relations alebo taktiež happiness resources. Ultimátny cieľ tejto role je, aby sme mali dostatok ľudí v tíme, aby tímy fungovali a všetci boli spokojení.

Čo to všetko obnáša?
1. Výber a nábor nových zamestnancov
- budeš vyberať ľudí do naších výdajní radostí a takisto aj do ooficu
2. HR admin
- zmluvy, BOZP a také papierovanie naokolo
3. Training and development
- koordinácia vzdelávania spolu s kolegami z CZ
4. HR business partnership
- mentoring kolegov a manažerov, ohľadne ľudí a ich potenciálu
-poradenstvo
5. Podklady pre mzdy
- HR controlling
-spolupráca so mzdovou účtovníčkou
6. Happiness
- rozvoj firemnej kultúry
- aplikácia poznatkov pozitívnej psychológie na firemné prostredie
7. Kooperácia na HR projektoch v CZ a Rumunsku

Aký je ZOOT?
Taký, ako vyzerá z vonku. Neformálny, kreatívny, stále dosť punkový ale postupne sa meniaci na veľkú profi firmu. Práca nás baví a nie je to klišé :)

Čo ponúkame?
- samostatnosť po ľahkým dohľadom kolegov z CZ
- veľký priestor pre vlastná kreativitu
- rast spolu s firmou (sme najrýchlejšie rastúca firma v obore v celom CEE regióne)
- zamestnanecké benefity (ta najlepšia je zľava na handry, ako inak )

Informácie o výberovom konaní

Kedy nastúpiš? Hneď ako môžeš. Inak si radi počkáme.

Kontaktovaní, resp. pozvaní na osobný pohovor budú len tí uchádzači, ktorí budú spĺňať nami stanovené kritéria

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje, personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Čo by si mal mať za sebou?
- prax na pozícií HR generalistu alebo business partnera najmenej 2 roky
- veľkú mieru samostatnosti
- zmysel pre poriadok a pre humor
- schopnosť samostatného rozhodovania a prioritizácie
- sledovanie aktuálnych svetových trendov v rámci HR
- znalosť pracovno- právnej legislatívy
spoľahlivosť
pozitívna energia

Sme najväčší výber módy online. Mladá, dynamická a kreatívna spoločnosť bojujúca proti monopolu veľkých značiek, proti neosobným nákupným centrám a obchodom diktujúcim, čo nosiť a kým byť. ZOOT robí veci inak a hlavne s radosťou :)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3141811  Dátum zverejnenia: 30.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou