Výchovno-vzdelávací pracovník

Zoologická záhrada

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy: v zmysle Zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, možnosť zvýšenia osobného príplatku v závislosti od praktických skúseností, odborných znalostí a schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

tvorba, organizovanie a zabezpečovanie zábavno-vzdelávacích podujatí a areáli ZOO vrátane analýz a vyhodnocovania podujatí; koordinácia oddelenia vzdelávania;
proaktívna komunikácia so školami a pedagógmi, nadväzovanie a udržiavanie partnerstiev so vzdelávacími inštitúciami;
zabezpečovanie spolupráce s odborníkmi z oblasti prírodných vied; zabezpečovanie prezentácií, sprievodcovskej a lektorskej činnosti; spolupráca s PR a marketingom pri tvorbe newsletterov pre verejnosť; odborná garancia pri tvorbe PR textov, tlačových správ, obsahu na soc. sieťach, odborná garancia obsahu podujatí;
organizovanie a zastrešovanie interných eventov a firemných podujatí; koordinácia knihovníckej činnosti, vzdelávania zamestnancov; návrhy vzdelávacích panelov a interaktívnych prvkov v areáli ZOO, vedenie a dopĺňanie fotoarchívu

- stabilná práca v atraktívnom prostredí
- 5 týždňov dovolenky
-MultiSport karta
- príspevok zamestnávateľa do Doplnkového dôchodkového sporenia

k obsadeniu pracovnej pozície vyžadujeme bezúhonnosť a zdravotnú spôsobilosť.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej organizácii. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodovedný, zoologický, enviromentálne pedagogické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

samostatnosť v práci, kreatívne myslenie, zodpovednosť, schopnosť rýchlo reagovať, akčné jednanie, lojalita, pedagogická prax v oblasti prírodných vied veľkou výhodou

Zoologická záhrada v Bratislave je mestská príspevková organizácia,
ktorej misiou je spájať svet zvierat, ľudí a prírody cez poznanie a pozitívne zážitky. Prostredníctvom vysokej úrovne starostlivosti o zvieratá, programov záchrany ohrozených druhov a kvalitného vzdelávania plníme významnú úlohu v aktívnej ochrane prírody.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3496079  Dátum zverejnenia: 4.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac