Elektromontér

Miesto práce
ZOO Košice, Ulica k Zoologickej záhrade, Kavečany
Termín nástupu
Ihneď
736,5 - 884 EUR/mesiacSme príspevková organizácia - zaradenie podľa platových tried a stupňov podľa vzdelania a praxe. Ku základnej mzde sú ešte bonusy, (mesačný dochádzkový bonus, odmena za pracovný výkon). Bližšie informácie na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

údržba el. rozvodov do 1000V. Pracovné miesto je obsadzované na zástup počas PN

Nutné vzdelanie podľa vyhlášky §23 vyhláška. 508/2009 Z.z. Vyk. činnosť na EZ do 1000V a bleskozvodov v obj.tr.A

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

odborná spôsobilosť vyhláška 508/2009 Z.z
ID: 4821739  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 736,5 EUR/mesiac