Account Manager v digitálnej agentúre

ZoneMedia s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
03.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900-1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pozitívne naladeného parťáka/parťáčku na pozíciu Account Manager, ktorý si hravo poradí s požiadavkami klientov a zároveň dokáže skrotiť našich kreatívcov aj webdeveloperov. Ak medzi tvoje superschopnosti patrí nadšenie pre marketing a reklamu, výborné komunikačné aj organizačné zručnosti a chuť zlepšovať sa, bude sa ti u nás páčiť.

Čo bude tvojou úlohou?

• Budeš pripravovať cenové ponuky, prezentácie a reporty pre klientov
• Manažovať pridelené projekty a koordinovať (často) uletený tím
• Sledovať trendy v online a offline marketingu
• Spolu s kreatívcami prezentovať riešenia svojim klientom
• Na dennej báze komunikovať s existujúcimi i novými klientami
• Budeš predĺženou rukou klienta v agentúre
• Identifikovať potreby svojich klientov a ponúkať im vždy najlepšie možné riešenie

• Získaš možnosť pracovať s TOP ľudmi a TOP technológiami.
• Budeš makať na slovenských aj zahraničných projektoch.
• Pár dní v týždni môžeš pracovať aj z domu. Ponúkame ti flexibilný pracovný čas.
• Môžeš napredovať aj vďaka plateným online aj offline kurzom.
• V práci sa nebudeš nudiť. Každý klient a projekt prináša nové výzvy.
• Dostaneš možnosť finančne aj profesne rásť.
• Niekoľkokrát do roka zažiješ paintball, lasergame, motokáry alebo tour de bar s kolegami.
• Poskytneme ti zázemie stabilnej agentúry s pobočkami v Bratislave aj Nitre.
• Dáme ti priestor na vlastnú sebarealizáciu.
• Firemný mobil, notebook, Xbox, pukance aj kávička sú samozrejmosťou.

Prekvap nás svojim CV na hello@zonemedia.sk a my ťa prekvapíme zaujímavou pracovnou pozíciou v našej agentúre.

PS: Čas superhrdinov je obmezdený, preto budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Za porozumenie všetkým ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ak ti nie je cudzie príjemné a reprezentatívne vystupovanie, ak máš výborné organizačné, prezentačné a komunikačné schopnosti, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť a systematickosť pri práci, máš u nás šancu. Ak ovládaš aktívne anglický jazyk a máš prehľad v službách online marketingu (Adwords, Facebook Business Manager, SEO, Google Analytics), si náš človek! A ak máš okrem toho skúsenosti s predajom marketingových riešení, hneď ťa berieme! :)

ZoneMedia s.r.o. je kreatívna digitálna agentúra, ktorá poskytuje inovatívne riešenia v oblasti brandbuildingu, tvorby webstránok, e-shopov, online a offline reklamných a marketingových kampaní pre klientov HYZA, Forbes, GSK, BASF, ZSE, Foxconn, LEDVANCE a mnoho ďalších. Agentúru tvorí tím mladých a nadšených hrdinov, ako aj skúsených profesionálov. Veríme, že práve spolupráca s tými najlepšími a najšikovnejšími je hlavným dôvodom spoločného úspechu – nás aj našich klientov!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Párovská 16
94901 Nitra
ID: 2996060   Dátum zverejnenia: 16.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900-1500