Frontend Developer Digital Hero

GALTON Brands s.r.o.

Miesto práce
Nitra
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
17.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1300 - 1800 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si zodpovedný superhrdina so slabosťou pre detail, ktorý žije najmodernejšími technológiami? Túžiš sa stať súčasťou tímu superhrdinov, ktorí zdieľajú Tvoje nadšenie pre HTML, CSS alebo JavaScript? Potom hľadáme práve Teba!

Hľadáme frontend developera, ktorý sa nebojí výziev a dokáže oživiť dizajny webstránok, eshopov a webových aplikácií, digitálneho hrdinu, ktorý sleduje najnovšie trendy a technológie v oblasti vývoja frontend developmentu.

Podmienkou je znalosť technológií – HTML, CSS, Javascript/jQuery. Vyžadované sú skúsenosti s vývojom webových stránok a webových aplikácií.

Vítaná je znalosť technológií: Bootstrap, React, Angular, Gulp a niektorého z open source CMS (ideálne Wordpress).

• Získaš možnosť pracovať s TOP ľudmi a TOP technológiami.
• Budeš makať na slovenských aj zahraničných projektoch.
• Pár dní v týždni môžeš pracovať aj z domu. Ponúkame ti flexibilný pracovný čas.
• Môžeš napredovať aj vďaka plateným online aj offline kurzom.
• V práci sa nebudeš nudiť. Každý klient a projekt prináša nové výzvy.
• Dostaneš možnosť finančne aj profesne rásť.
• Niekoľkokrát do roka zažiješ paintball, lasergame, motokáry alebo tour de bar s kolegami.
• Poskytneme ti zázemie stabilnej agentúry s pobočkami v Bratislave aj Nitre.
• Dáme ti priestor na vlastnú sebarealizáciu.
• Xbox, pukance aj kávička sú samozrejmosťou.

Pošli stručné CV, linky na projekty, ktoré máš úspešne za sebou alebo GIT na e-mailovú adresu: [email protected].

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o túto superpozíciu ;) Kontaktovať však budeme iba prihlásených kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Za porozumenie všetkým superheroes aj bad guys ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Základy
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
XHTML - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
WordPress - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• schopnosť samostatne riešiť zadané úlohy
• spoľahlivosť
• vítaná je chuť rásť a učiť sa nové technológie
• skúsenosti a prax sú veľkou výhodou
• schopnosť pracovať v tíme
• interpretovať zadania a argumentačne obhájiť odovzdané výstupy
• dôraz na detail
• precíznosť
• systematickosť pri práci

Budujeme značky a tvoríme príbehy, ktoré dlhodobo víťazia v svete meniacich sa kultúr a technológií.

GALTON Brands je brandingová agentúra, s tímom kreatívcov a technologických inovátorov. Základom nášho úspechu sú inovatívne nápady, moderné technológie, ale najmä ľudia, ktorí rozumejú svojej práci a robia ju dobre. Začali sme ako malé grafické štúdio s tromi nadšencami a veľkou chuťou pracovať. Dnes máme za sebou roky práce s malými i veľkými, domácimi i zahraničnými značkami. Pracujeme pre tuzemské i zahraničné značky v tíme tridsiatich špecialistov.

Naše služby pokrývajú celý životný cyklus značky. Poskytujeme inovatívne riešenia v oblasti brandbuildingu, employer brandingu, tvorby webstránok, e-shopov, online a offline kampaní pre klientov HYZA, MATADOR, RESCO, KPMG, ČSOB, Forbes, GSK, ZSE, Foxconn, UNIQA GSC, ING BSS a mnoho ďalších.

Veríme, že práve spolupráca s tými najlepšími a najšikovnejšími je hlavným dôvodom spoločného úspechu – nás aj našich klientov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2892620  Dátum zverejnenia: 8.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 - 1800 eur