Masérka do masážneho centra Ayurasan massages & relax

ZoMas s.r.o.

Miesto práce
Šancová 108, 831 04 Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
podľa počtu odpracovaných masáži (800-1500eur)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme na dlhodobú spoluprácu masérku do nášho masážneho centra Ayurasan massages & relax - www.ayurasan.sk
Flexibilná pracovná doba vhodná aj popri zamestnaní prípadne popri škole. Klientov, objednávky, pracovné pômocky - všetko zabezpečíme, stačí príjsť a masírovať.

Nástup možný ihneď.

Flexibilná pracovná doba vhodná aj popri zamestnaní prípadne popri škole.
Možnosť využívania služieb salónu za zvýhodnených podmienok.
Príjemné pracovné prostredie s dobrým kolektívom.
Obľúbené masážne-relaxačné centrum v širšom centre Bratislavy s veľkou klientelou.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, spoľahlivosť a príjemné vystupovanie.
Platný masérsky certifikát.

Obľúbené masážno-relaxačné centrum v širšom centre Bratislavy.
www.ayurasan.sk

Adresa spoločnosti

Ayurasan massages & relax
Šancová 108
831 04 Bratislava

Kontakt

ID: 3071780   Dátum zverejnenia: 10.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   podľa počtu odpracovaných masáži (800-1500eur)