Zváračský inžinier/technológ a kontrolór kvality

ZMOP - Manufacture & Erection s.r.o.

Miesto práce
Národná 1961, Modra-Kráľová
Termín nástupu
01.10.2018
1500 - 2000 € v závislosti od vzdelania, praxe a jazykových znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie, príprava, riadenie a kontrola kvality výrobného procesu vrátane zváracích procesov
-vypracováva nové technologické postupy zvárania /WPS/ + návrhy na WPQR
-vypracováva podrobnejší technologický postup pre jednotlivé zákazky
-vedúcemu strediska podáva návrh na pridelenie kvalifikovaného personálu
-vedie predpísanú agendu týkajúcu sa zváračov podľa normy STN EN ISO 3834-2
-evidencia a vedenie zváracích oprávnení zváračov
-predlžuje platnosti certifikátov zváračov so skúškou podľa STN EN ISO 9606-1

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať len vybraných záujemcov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Absolvovaný kurz Medzinárodný zváračský inžinier IWE, resp. Medzinárodný zváračský technológ IWT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a montážou oceľových konštrukcií a technologických zariadení v tuzemsku aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3469231  Dátum zverejnenia: 13.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 2000 € v závislosti od vzdelania, praxe a jazykových znalostí