Advokátsky koncipient

ZMK Legal, s. r. o.

Miesto práce
Štefánikova 814, Púchov
Termín nástupu
1.8.2020
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň pod vedením skúsenej advokátky pri poskytovaní právnych služieb klientom, najmä:
- príprava korporačných dokumentov
- príprava podkladov k poskytovaniu právnych služieb, napr. pri príprave zmlúv, transakčných dokumentov a právnych analýz
- príprava podkladov a podaní na súd a spoluúčasť na zastupovaní
- registračná agenda a rôzna komunikácia s orgánmi verejnej moci
- bežná agenda advokátskej kancelárie

Ponúkame priestor pre odborný rast a aktívnu spoluprácu s malými i veľkými klientmi. Podporujeme vzdelávanie. Našou prioritou je kvalitne a včas odvedená práca. Čiastočný homeoffice je preto u nás nielen benefitom, ale aj požiadavkou, zodpovedne ho zvládne iba ten, kto je sebadisplinovaný. Zamestnanecký notebook a telefón.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Náš nový kolega má byť zodpovedný, dôsledný a lojálny, má cit pre organizáciu práce a chuť vzdelávať sa. Má ľudský prístup a ctí si etiku advokátskeho povolania.

Advokátska kancelária ZMK Legal, s.r.o. pôsobí z Púchova a poskytuje služby prevažne klientom v SR. Okrem štandardnej obchodno-právnej agendy, sa zameriavame na compliance, GDPR a oblasť proti prianiu špinavých peňazí. Máme skúsenosti s daňovými spormi. Služby poskytujeme v regióne aj menším klientom, ktorým pomáhame pri riešení ich občianskoprávnych vecí.
ID: 3931237  Dátum zverejnenia: 1.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac