Letecký mechanik

ZLIN AIRCRAFT a.s.

Místo práce
Otrokovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pracovní činnosti

.- provádí předepsané práce na letounech v souladu se schválenou dokumentací k letounům

- odstraňuje závady z celotechnické kontroly a kontroly odborného dozoru ÚCL

- provádí diagnostiky letadlových agregátů

- montáž dílů na letoun¨- zkoušení a seřizování letadlových celků

Požadavky

- vyučen v technickém oboru nebo středoškolské vzdělání technického směru

- praxe na pozici nebo v oboru vítána

- schopnost pracovat samostatně i v kolektivu

Nabízíme

- zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí

- být součástí výroby letadel

- motuvující platové podmínky

- pracovní prostředí s odborníky z výroby letadel.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3357275  Dátum zverejnenia: 10.4.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.