Informace o pracovním místě

Místo práce
Otrokovice, Zlín
Druh pracovního poměru
plný úvazek
ZLIN AIRCRAFT a.s.

Společnost ZLIN AIRCRAFT, a.s. se sídlem v Otrokovicích je výrobcem letadel značky ZLIN, náhradních dílů a leteckých komponentů. Naše společnost je významným zaměstnavatelem Zlínského kraje a svoji produkci vyváží do celého světa.

Konstruktér - elektro

Pracovní náplň

  • vývoj a konstrukce elektronických a avionických systémů v letadle

  • správa a řízení konstrukční dokumentace

  • vytváření a zpracovávání podkladů pro změny typ.návrhu

  • řešení požadavků změny konstrukce z montáže, servisu, náhrady materiálu elektro

  • technologiská podpora montáže

Požadujeme

• VŠ elektro (slaboproud) - absolvent, SPŠ elektro 3 roky praxe, pokročilá znalost elektrotechniky, tvorba výkresové dokumentace, schopnost učit se velké množství nových informací• středně pokročilá znalost AJ - B1 - čtení textů • znalost MS Office, Internet, znalost 3D CAD (SolidWorks výhodou), 2D CAD systémů (autocad), vyhláška č.50/1978 Sb. • kreativní myšlení, samostatnost, aktivní přístup, flexibilita, odpovědnost• zájem o letectví

Nabízíme

• zázemí stabilní české společnosti• zajímavou a zodpovědnou pracovní činnost• motivační ohodnocení• možnost profesního růstu• stravování v areálu společnosti dotované zaměstnavatelem• osobní rozvoj

Kontakt
Kontaktní osoba: Jana Nedělová
Tel.: 577 120 807
E-mail: poslat životopis

ID: 3228556   Dátum zverejnenia: 30.10.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.