Zlievárenský pracovník- tavič, zlievárenský pracovník- oprava odliatkov, balenie odliatkov a odbíjanie náliatkov

Zlieváreň SEZ Krompachy akciová spoločnosť

Miesto práce
Hornádska, Krompachy
Termín nástupu
ASAP
4,1 - 5,63 EUR/hod.Mzda zamestnanca= Základná zložka mzdy+prémia+osobné ( v niektorých pozíciách + príplatok za sťažený výkon práce)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zlievárenský pracovník –vykonáva prípravné, obslužné, manipulačné a pomocné práce v procese výroby jadier z kremičitého piesku a spracovania odliatkov zo sivej liatiny definované v podnikovej kolektívnej zmluve zamestnávateľa.

Benefity podľa Podnikovej kolektívnej zmluvy- predstavené na pohovore

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Výrobca odliatkov zo sivej liatiny
Grey cast iron producer
Grauguss Hersteller

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2907584  Dátum zverejnenia: 11.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,1 - 5,63 EUR/hod.Mzda zamestnanca= Základná zložka mzdy+prémia+osobné ( v niektorých pozíciách + príplatok za sťažený výkon práce)