Staň sa našim Data Analytikom, ktorý má vplyv na najdôležitejšie dátové rozhodnutia spoločnosti!

Zľavomat.sk

Mýtna 48, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
1 800 EUR/mesiacod 1800€ brutto/mesiac, platové ohodnotenie je závislé aj od predchádzajúcich skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme parťáka, ktorý je zdatný v dátach a analytike, dokáže premýšľať v súvislostiach a má skúsenosti s SQL! Čo budeš u nás robiť?

- analytika rôznych business oblastí – od marketingu a CRM, cez produkt až po financie

- komunikácia a analytické konzultácie s internými zákazníkmi, v rátane top-managementu spoločnosti

- spolupráca s ostatnými analytikmi na rôznorodej agende, aby si bližšie porozumel fungovaniu Zľavomatu a neskôr budeš mať možnosť sa vyprofilovať v oblastiach, ktoré ťa zaujímajú a zároveň nám prinesú pridanú hodnotu

Oblasti, v ktorých sa u nás môžeš realizovať:

- marketing a CRM

- webová analytika

- financie a reporting

- produktová analytika

- optimalizácia ponukovej strany

Marketplace nástroje a technológie, ktoré používame:

- Keboola, GoodData, LookerStudio - Google Analytics 4 , BigQuery- MySQL, Snowflake

Čo za to?
- budeš sa učiť na reálnych businessových problémoch v modernej e-commerce firme
- výsledky svojej práce budeš vidieť okamžite, podporujeme rýchlu spätnú väzbu – fungujeme bez zložitej korporátnej štruktúry
- tvoja práca bude základným stavebným kameňom pre mnoho dátových rozhodnutí
- mladý, dynamický a veselý pracovný tím
- pravidelné teambuildingové a iné zážitkové akcie
- možnosť využívať MultiSport kartičku
- každomesačné pripočítanie kreditov, za ktoré môžeš nakupovať na našej stránke
- referral bonus v hodnote 500€
- ovocné dni, masáže priamo na pracovisku
- Home Office
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom či príspevok na kurz angličtiny
- možnosť mať pri sebe v práci aj domáceho miláčika ;)

Nenašiel si sa v danej pozícii, ale poznáš niekoho, kto by sa na ňu perfektne hodil? Daj nám tip a my ťa radi odmeníme referral bonusom v hodnote 500€ ! :)
(bonus sa vypláca po uplynutí skúšobnej doby)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Mierne pokročilý

Čo sa od teba očakáva?
- máš relevantné skúsenosti s SQL a analytické myslenie k tomu
- schopnosť pracovať a riešiť problémy samostatne, ale zároveň aj spolupracovať s tímom analytikov
- spoľahlivosť a zmysel pre detail, ťah na bránku a chuť zlepšovať už aktuálne zavedené procesy

Zľavomat svojich užívateľov dennodenne inšpiruje výnimočnými ponukami z oblasti zábavy, či cestovania a aj vďaka zákazníckym recenziám si vybudoval rolu ambasádora kvality poskytovaných služieb. Pre rok 2016 sa Zľavomat stal 4. najatraktívnejším zamestnávateľom Slovenska v rámci obchodu a služieb. V roku 2017 sa stal členom skupiny Secret Escapes, jedným z popredných svetových predajcov luxusných dovoleniek na internete. Súčasťou Secret Escapes Group sú aj ďalšie značky, medzi ktoré patria Slevomat, Zlavomat, Travelist, SKRZ.

Rok 2018 s celkovými tržbami blížiacimi sa k 30 miliónom € a rok 2019 s obratom 34 miliónov € patria k zatiaľ najúspešnejším rokom v histórii spoločnosti. Práve v roku 2019 sa Zľavomat umiestnil v top 3 najväčších tuzemských predajcov ubytovania na Slovensku. V roku 2020, poznačenom pandémiou, posilnil Zľavomat svoje aktivity v oblasti spoločenského rozvoja a venoval viac priestoru subjektom tretieho sektora, aby získali pomoc pre ľudí, ktorí to aj v dôsledku šírenia koronavírusu potrebovali. Prostredníctvom charitatívnych ponúk venovala spoločnosť v roku 2020 na dobročinné účely takmer 50 tisíc €. Za zodpovedné podnikanie sa stal Zľavomat jedným z troch finalistov súťaže Via Bona Slovakia 2020 v kategórii Malá/stredná firma.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4773126  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac