Hľadá sa produktový dirigent, ktorý vyladí naše cestovateľské portfólio na majstrovské dielo!

Zľavomat.sk

Miesto práce
Mýtna 48, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacod 1200€ btt/mesiac, mzda je závislá aj od predchádzajúcich skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kam na dovolenku v zahraničí? To je otázka, na ktorú hľadajú odpoveď aj toto leto mnohí Slováci. Poď im pomôcť rozlúsknuť tento oriešok! Máš nos na cestovateľské ponuky a atraktívne lokality? Dokážeš sa nadchnúť pre nádherné miesta, krásne hotely a vieš myslieť ako zákazník? Ak áno, potom sa poď pozrieť na zúbok zahraničným cestovateľským ponukám na Zľavomate a pracuj u nás ako produktový travel-špecialista. Tvojou úlohou bude nastavovať cestovateľské balíčky tak, aby boli pre koncového zákazníka čo najviac atraktívne. Staň sa dirigentom, pod ktorého taktovkou bude portfólio našich zahraničných ubytovaní len rozkvitať.

Čo by bolo v tvojej náplni práce?
- príprava a spracovanie ponúk v internom systéme
- zodpovednosť za posudzovanie atraktivity a schvaľovanie ponúk v pridelenom segmente
- zodpovednosť za obrat, ktorý generujú ponuky (tvorba a správa kalendára ponúk, inovácia ponúk sledovanie trendov atď.)
- komunikácia s obchodníkmi ohľadom optimálneho nastavovania ponúk
- sledovanie trendov, trhu a konkurencie
- zabezpečovanie zmlúv a komunikácia s obchodnými partnermi
- koordinácia spolupráce s grafikmi a copywritermi pri tvorbe prezentácie jednotlivých zľavových ponúk

- pestrá práca v úspešnej, stále sa rozvíjajúcej spoločnosti
- kredity na využívanie ponúk na stránke Zľavomat.sk vo výške 40€
- možnosť dostať sa do našej Ligy výnimočných, pretože radi odmeňujeme skvele odvedenú prácu a tým získať ďalšie benefity (ako napr. dvojnásobný počet kreditov po dobu jedného roka a pobyt od Zľavomatu až do výšky 200€)
- práca v mladom a veselom kolektíve
- pohodová a uvoľnená firemná atmosféra s možnosťou realizácie vlastných nápadov
- možnosť čiastočne pracovať aj z domu
- MultiSport karta
- možnosť mať v práci domáceho miláčika ;)
- zážitkové akcie, teambuildingy a iné firemné benefity

Vzhľadom na vysoký počet životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie. :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Na posilnenie nášho produktového travel oddelenia hľadáme kolegu, ktorý:
- už má skúsenosti s produktovou analýzou alebo pracoval v cestovnom ruchu a chce sa posunúť ďalej
- ideálne je, ak ovládaš anglický jazyk plynule slovom i písmom
- dôležitá je samostatnosť, spoľahlivosť a nadšenie pre zahraničný cestovný ruch
- nutná je precíznosť, trpezlivosť a zmysel pre detaily
Odmenou okrem férového platového ocenenia ti bude aj fantastický prehľad o atraktívnych dovolenkových destináciách a ktovie - možno ťa ponuky Zľavomatu prenesú osobne otestovať aj vysnenú pláž či hory.

Zľavomat svojich užívateľov dennodenne inšpiruje výnimočnými ponukami z oblasti zábavy, či cestovania a aj vďaka zákazníckym recenziám si vybudoval rolu ambasádora kvality poskytovaných služieb. Pre rok 2016 sa Zľavomat stal 4. najatraktívnejším zamestnávateľom Slovenska v rámci obchodu a služieb. V roku 2017 sa stal členom skupiny Secret Escapes, jedným z popredných svetových predajcov luxusných dovoleniek na internete. Súčasťou Secret Escapes Group sú aj ďalšie značky, medzi ktoré patria Slevomat, Zlavomat, Travelist, SKRZ.

Rok 2018 s celkovými tržbami blížiacimi sa k 30 miliónom € a rok 2019 s obratom 34 miliónov € patria k zatiaľ najúspešnejším rokom v histórii spoločnosti. Práve v roku 2019 sa Zľavomat umiestnil v top 3 najväčších tuzemských predajcov ubytovania na Slovensku. V roku 2020, poznačenom pandémiou, posilnil Zľavomat svoje aktivity v oblasti spoločenského rozvoja a venoval viac priestoru subjektom tretieho sektora, aby získali pomoc pre ľudí, ktorí to aj v dôsledku šírenia koronavírusu potrebovali. Prostredníctvom charitatívnych ponúk venovala spoločnosť v roku 2020 na dobročinné účely takmer 50 tisíc €. Za zodpovedné podnikanie sa stal Zľavomat jedným z troch finalistov súťaže Via Bona Slovakia 2020 v kategórii Malá/stredná firma.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4166928  Dátum zverejnenia: 6.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac