Poď robiť produktového špecialistu pre Zľavomat.sk

Zľavomat.sk

Miesto práce
Mýtna 48, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacod 1200€ brutto/mesiac, platové ohodnotenie je závislé aj od predchádzajúcich skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedeli ste, že Zľavomat je najväčší inšpiratívny portál na Slovensku, ktorý denne sprostredkúva priemerne až 40 nových zážitkov rôzneho druhu?
Na našej stránke nájdeš aj rôzne zaujímavé ponuky z oblasti gastra, wellness a pod., a práve do tímu špecialistov starajúcich sa o ne hľadáme posilu.
Pravidelne si robíš prieskumy trhu v oblastiach, ktoré ťa zaujímajú? Si spoľahlivý a samostatný? Tak sa príď ukázať. Možno budeš práve ty novým členom nášho Zľavomat dream- teamu.

Čo by bolo v tvojej náplni práce?
- príprava a spracovanie ponúk v internom systéme
- zodpovednosť za posudzovanie atraktivity a schvaľovanie ponúk v pridelenom segmente
- zodpovednosť za obrat, ktorý generujú ponuky (tvorba a správa kalendára ponúk, inovácia ponúk sledovanie trendov atď.)
- komunikácia s obchodníkmi ohľadom optimálneho nastavovania ponúk
- sledovanie trendov, trhu a konkurencie
- zabezpečovanie zmlúv a komunikácia s obchodnými partnermi
- koordinácia spolupráce s grafikmi a copywritermi pri tvorbe prezentácie jednotlivých zľavových ponúk

- pestrá práca v úspešnej, stále sa rozvíjajúcej spoločnosti
- kredity na využívanie ponúk na stránke Zľavomat.sk vo výške 40€ mesačne
- práca v mladom a veselom kolektíve
- pohodová a uvoľnená firemná atmosféra s možnosťou realizácie vlastných nápadov
- MultiSport karta
- ovocné dni, masáže na pracovisku, pravidelné vzdelávacie aktivity
- možnosť mať v práci domáceho miláčika ;)
- zážitkové akcie, teambuildingy a iné firemné benefity

Vzhľadom na vysoký počet životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie. :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné organizačné a komunikačné zručnosti v slovenčine aj angličtine
- skúsenosti s produktovým manažmentom vítané
- vysoká miera sebamotivácie a silná orientácia na výsledky
- analytické, tvorivé a kreatívne myslenie
- schopnosť pracovať s tímom
- zodpovednosť, samostatnosť a široký prehľad

Zľavomat svojich užívateľov dennodenne inšpiruje výnimočnými ponukami z oblasti zábavy, či cestovania a aj vďaka zákazníckym recenziám si vybudoval rolu ambasádora kvality poskytovaných služieb. Pre rok 2016 sa Zľavomat stal 4. najatraktívnejším zamestnávateľom Slovenska v rámci obchodu a služieb. V roku 2017 sa stal členom skupiny Secret Escapes, jedným z popredných svetových predajcov luxusných dovoleniek na internete. Súčasťou Secret Escapes Group sú aj ďalšie značky, medzi ktoré patria Slevomat, Zlavomat, Travelist, SKRZ.

Rok 2018 s celkovými tržbami blížiacimi sa k 30 miliónom € a rok 2019 s obratom 34 miliónov € patria k zatiaľ najúspešnejším rokom v histórii spoločnosti. Práve v roku 2019 sa Zľavomat umiestnil v top 3 najväčších tuzemských predajcov ubytovania na Slovensku. V roku 2020, poznačenom pandémiou, posilnil Zľavomat svoje aktivity v oblasti spoločenského rozvoja a venoval viac priestoru subjektom tretieho sektora, aby získali pomoc pre ľudí, ktorí to aj v dôsledku šírenia koronavírusu potrebovali. Prostredníctvom charitatívnych ponúk venovala spoločnosť v roku 2020 na dobročinné účely takmer 50 tisíc €. Za zodpovedné podnikanie sa stal Zľavomat jedným z troch finalistov súťaže Via Bona Slovakia 2020 v kategórii Malá/stredná firma.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3925772  Dátum zverejnenia: 3.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac