Hľadá sa obchodná hviezda pre Nitriansky kraj!

Zľavomat.sk

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP/dohodou
1 200 - 2 500 EUR/mesiac(fixná časť od 1200 Eur + niekoľko úrovňová variabilná zložka)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Zľavomate, kde si už nejaký ten rok držíme miesto lídra na trhu v e-commerce, máme voľnú stoličku pre obchodníka. Aby sme si dokonale sadli ľudsky aj pracovne, mal by si byť energický, zodpovedný a milovať zážitky. Skrátka obchoďák telom, dušou, rukami aj nohami! Tvojou úlohou bude objavovať zážitky pre našich zákazníkov, ale aj pre seba. Ak si pripravený na rôznych partnerov a rozmanité zážitky, pridaj sa k nám a staň sa tvorcom nezabudnuteľných príbehov a príležitostí.

Čo bude tvojou prácou?
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- sledovanie aktuálnych trendov v segmente a konkurenčných aktivít
- nastavovanie ponúk s obchodnými partnermi
- práca s našim interným systémom
- starostlivosť a udržiavanie vzťahov v rámci vytvoreného obchodného portfólia

A že čo za to? :)

- práca v úspešnej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá je špičkou vo svojom segmente a patrí medzi TOP zamestnávateľov na Slovensku
- mladý, dynamický a veselý pracovný tím
- pohodová atmosféra slobodnej firmy
- kredity na ľubovoľné ponuky zo stránky Zľavomatu vo výške 40€ mesačne
- možnosť práce na živnostenský list
- MultiSport kartička
- masáže na pracovisku
- pravidelné teambuildingové a iné zážitkové akcie
- možnosť mať na pracovisku domáce zvieratko či dieťa :)
Nie si vhodný kandidát? Nevadí! Odporuč nám svojho známeho a po uplynutí jeho skúšobnej doby ti radi vyplatíme bonus v hodnote 300€!
- za účasť na osobnom pohovore ti radi poskytneme kredity, ktoré môžeš využiť na našej stránke! :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- minimálne ročná skúsenosť v obchodovaní je skvelou výhodou
- záujem o prácu v obchode zameranú na akvizíciu
- silná vnútorná motivácia a cieľavedomosť
- komunikatívnosť, tímová spolupráca, - organizačné schopnosti, zodpovednosť a dôkladnosť
- ochota cestovať: Západné a Stredné Slovensko
- kreatívny, konzultatívny štýl predaja
- schopnosť bežnej práce s internetom a MS Office

Zľavomat svojich užívateľov dennodenne inšpiruje výnimočnými ponukami z oblasti zábavy, či cestovania a aj vďaka zákazníckym recenziám si vybudoval rolu ambasádora kvality poskytovaných služieb. Pre rok 2016 sa Zľavomat stal 4. najatraktívnejším zamestnávateľom Slovenska v rámci obchodu a služieb. V roku 2017 sa stal členom skupiny Secret Escapes, jedným z popredných svetových predajcov luxusných dovoleniek na internete. Súčasťou Secret Escapes Group sú aj ďalšie značky, medzi ktoré patria Slevomat, Zlavomat, Travelist, SKRZ.

Rok 2018 s celkovými tržbami blížiacimi sa k 30 miliónom € a rok 2019 s obratom 34 miliónov € patria k zatiaľ najúspešnejším rokom v histórii spoločnosti. Práve v roku 2019 sa Zľavomat umiestnil v top 3 najväčších tuzemských predajcov ubytovania na Slovensku. V roku 2020, poznačenom pandémiou, posilnil Zľavomat svoje aktivity v oblasti spoločenského rozvoja a venoval viac priestoru subjektom tretieho sektora, aby získali pomoc pre ľudí, ktorí to aj v dôsledku šírenia koronavírusu potrebovali. Prostredníctvom charitatívnych ponúk venovala spoločnosť v roku 2020 na dobročinné účely takmer 50 tisíc €. Za zodpovedné podnikanie sa stal Zľavomat jedným z troch finalistov súťaže Via Bona Slovakia 2020 v kategórii Malá/stredná firma.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3709579  Dátum zverejnenia: 24.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac