Zľavomat hľadá junior grafika

Zľavomat.sk

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacmzda je závislá aj od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už od malička si si miesto počúvania na hodine čarbal do zošita? Grafické programy ti v puberte učarovali viac ako PC hry tvojim rovesníkom? Umeleckú kompozíciu hľadáš aj v olúpanej omietke a jej démonoch? U nás sa môžeš s grafikou hrať od rána do večera. Čím viac programov ovládaš, tým lepšie. A môžeš sa spoľahnúť, že tvojej kreativite sa medze klásť nebudú - keby sa nejaké vyskytli, pokojne ich vyretušuj!
Sme už pomerne dosť veľká firma, ale stále s rovnakým pankáčskym srdiečkom. Korporátne maniere sa u nás nenosia, radi privítame človeka, ktorému nie je cudzí humor a nebojí sa popustiť uzdu fantázii. Voľnú stoličku si nájdeš v nových kanceláriách Blumental offices s výbornou dostupnosťou, no pre väčšiu pohodu ponúkame aj dostatok home office dní. Pracovať budeš v 7-člennom tíme Kreatívy, ktorí tvoria grafici, copywriteri, fotograf a teamleader.
Pokiaľ si ešte aj pohodový a veselý človek, chceme teba aj tvoje výtvory!

Čím budeš tráviť v práci čas?
* tvorba bannerov pre jednotlivé zľavové ponuky (návrh a realizácia)
* úprava a práca s produktovými fotografiami
* iné grafické práce na marketingových projektoch Zľavomatu

* pestrú prácu v úspešnej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá je špičkou v odbore
* kredity na využívanie ponúk na stránke Zľavomat.sk mesačne v hodnote 40€
* prácu v mladom a veselom kolektíve
* pohodovú a uvoľnenú firemnú atmosféru s možnosťou realizácie vlastných nápadov
* MultiSport kartu, či home office
* zážitkové akcie, teambuildingy a iné firemné benefity

Vzhľadom na vysoký počet životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie. :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Skvele sa hodíš do nášho tímu, ak:

* máš 1-2 ročné skúsenosti s prácou grafika
* ovládaš balíček ADOBE a Photoshop, Illustrator, InDesign či Lightroom máš v malíčku
* máš skúsenosť s fotografovaním - výhoda, nie podmienka
* máš estetické cítenie a zmysel pre detail
* rád tvoríš a posúvaš veci ďalej
* zdieľaš naše hodnoty
* máš dobré nápady a si tímový hráč

Zľavomat svojich užívateľov dennodenne inšpiruje výnimočnými ponukami z oblasti zábavy, či cestovania a aj vďaka zákazníckym recenziám si vybudoval rolu ambasádora kvality poskytovaných služieb. Pre rok 2016 sa Zľavomat stal 4. najatraktívnejším zamestnávateľom Slovenska v rámci obchodu a služieb. V roku 2017 sa stal členom skupiny Secret Escapes, jedným z popredných svetových predajcov luxusných dovoleniek na internete. Súčasťou Secret Escapes Group sú aj ďalšie značky, medzi ktoré patria Slevomat, Zlavomat, Travelist, SKRZ.

Rok 2018 s celkovými tržbami blížiacimi sa k 30 miliónom € a rok 2019 s obratom 34 miliónov € patria k zatiaľ najúspešnejším rokom v histórii spoločnosti. Práve v roku 2019 sa Zľavomat umiestnil v top 3 najväčších tuzemských predajcov ubytovania na Slovensku. V roku 2020, poznačenom pandémiou, posilnil Zľavomat svoje aktivity v oblasti spoločenského rozvoja a venoval viac priestoru subjektom tretieho sektora, aby získali pomoc pre ľudí, ktorí to aj v dôsledku šírenia koronavírusu potrebovali. Prostredníctvom charitatívnych ponúk venovala spoločnosť v roku 2020 na dobročinné účely takmer 50 tisíc €. Za zodpovedné podnikanie sa stal Zľavomat jedným z troch finalistov súťaže Via Bona Slovakia 2020 v kategórii Malá/stredná firma.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3693311  Dátum zverejnenia: 2.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac