Hľadá sa obchodný zástupca pre Nitriansky kraj

Zľavomat.sk

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP/dohodou
mzda sa odvíja od skúseností kandidáta. Zložená je z fixnej časti (min. 900 Eur) a neobmedzene rastúcej variabilnej časti mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zľavomat, rýchlo rastúca firma slovenského internetu, výrazne rozširuje svoj obchodný tím. Sme mladá dynamická firma plná mladých ambicióznych ľudí a hľadáme obchodných konzultantov/kon­zultantky, ktorí majú silnú vnútornú motiváciu, sú cieľavedomí a radi prekonávajú aj tie najväčšie výzvy. Hľadáme inteligentných a kreatívnych ľudí, ktorí dokážu rýchlo pochopiť špecifiká rôznych oblastí biznisu, a sú schopní zostaviť ponuku, ktorá je výhodná pre všetky 3 strany – zákazníka, partnera i Zľavomat.

Čo bude tvojou prácou?
HUNTING - vyhľadávanie a zabezpečovanie nových obchodných príležitostí pre Zľavomat v rôznych oblastiach biznisu (lokálne služby, v rámci Nitry a okolia)
NETWORKING - dlhodobá práca a vytváranie pevných vzťahov s našimi obchodnými partnermi
CONNECTING - spolupráca s tímom obchodnej podpory

Nový kolega bude pracovať aj s portfóliom existujúcich obchodných partnerov.

Že čo za to? ;)
- možnosť získať bohaté skúsenosti v oblasti obchodu
- priestor učiť sa od našich najskúsenejších obchodníkov
- pohodovú, a veľmi priateľskú tímovú atmosféru
- otvorenú firemnú kultúru a zamestnanecké benefity ( Multisport kartička, masáže, kredity na stránku Zľavomat a iné)
- home office
- prácu na živnostenský list
- nástup: ihneď/dohodou

Ospravedlňujeme sa, že pre veľký počet životopisov nie je možné kontaktovať všetkých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Aké je potrebné vybavenie ? :)
- predošlá minimálne ročná skúsenosť v rámci obchodovania je nutnosťou
- záujem o prácu v obchode zameranom na akvizíciu
- silná vnútorná motivácia a cieľavedomosť
- komunikatívnosť, tímová spolupráca, organizačné schopnosti, zodpovednosť a dôkladnosť
- kreatívny, konzultatívny štýl predaja
- vlastné auto (preplatené pohonné hmoty) notebook a mobil
- schopnosť bežnej práce s internetom a MS Office
- znalosť maďarského jazyka je viac než vítaná

Zľavomat svojich užívateľov dennodenne inšpiruje výnimočnými ponukami z oblasti zábavy, či cestovania a aj vďaka zákazníckym recenziám si vybudoval rolu ambasádora kvality poskytovaných služieb. Pre rok 2016 sa Zľavomat stal 4. najatraktívnejším zamestnávateľom Slovenska v rámci obchodu a služieb. V roku 2017 sa stal členom skupiny Secret Escapes, jedným z popredných svetových predajcov luxusných dovoleniek na internete. Súčasťou Secret Escapes Group sú aj ďalšie značky, medzi ktoré patria Slevomat, Zlavomat, Travelist, SKRZ.

Rok 2018 s celkovými tržbami blížiacimi sa k 30 miliónom € a rok 2019 s obratom 34 miliónov € patria k zatiaľ najúspešnejším rokom v histórii spoločnosti. Práve v roku 2019 sa Zľavomat umiestnil v top 3 najväčších tuzemských predajcov ubytovania na Slovensku. V roku 2020, poznačenom pandémiou, posilnil Zľavomat svoje aktivity v oblasti spoločenského rozvoja a venoval viac priestoru subjektom tretieho sektora, aby získali pomoc pre ľudí, ktorí to aj v dôsledku šírenia koronavírusu potrebovali. Prostredníctvom charitatívnych ponúk venovala spoločnosť v roku 2020 na dobročinné účely takmer 50 tisíc €. Za zodpovedné podnikanie sa stal Zľavomat jedným z troch finalistov súťaže Via Bona Slovakia 2020 v kategórii Malá/stredná firma.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3585036  Dátum zverejnenia: 10.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzda sa odvíja od skúseností kandidáta. Zložená je z fixnej časti (min. 900 Eur) a neobmedzene rastúcej variabilnej časti mzdy