Hľadáme človeka s plynulou angličtinou pre spoluprácu s poľským cestovným portálom

Zľavomat.sk

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP/dohodou
1000 Eur fix + rastúca variabilná zložka (finálna mzda podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vybavíš, zariadiš, zoženieš, dohodneš čokoľvek? Máš skúsenosti v oblasti cestovného ruchu? Hovoríš plynule po anglicky, prípadne aj po poľsky? Novú pracovnú ponuku už nehľadaj, rovno nám zašli svoj životopis! ;)

Čo bude tvojou prácou?
Hľadáme výrečného a šikovného človeka, ktorý by:
* aktívne pracoval s databázou našich slovenských obchodných partnerov v cestovnej oblasti (hotely/ubytovacie zariadenia nachádzajúce sa hlavne v poľskom pohraničí -Tatry, Orava, Spiš, Liptov) a vyhľadával ponuky zaujímavé pre našich poľských partnerov
* fyzicky navštevoval tieto miesta a dohadoval s nimi obchodné podmienky pre poľský trh
* spolupracoval s poľským obchodným tímom + reportoval im
* zastrešoval NETWORKING- dlhodobá spolupráca a vytváranie pevných vzťahov s našimi partnermi
* spolupracoval s internými tímami v Česku, Maďarsku, na Slovensku a Poľsku
* na kvartálnej báze navštevoval poľský obchodný tím vo Varšave

Že čo za to? ;)
- úplnú pracovnú samostatnosť, home office
- nadpriemerné a neustále rastúce platové ohodnotenie
- možnosť získať bohaté skúsenosti v oblasti obchodu
- pohodovú, priateľskú atmosféru
- otvorenú firemnú kultúru a zamestnanecké benefity
- prácu na živnostenský list
- nástup: ihneď/dohodou
- home office

Ďakujeme za všetky reakcie na našu ponuku. Pre veľký záujem budeme však kontaktovať len uchádzačov, ktorí najviac vyhovujú našim kritériám. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť a silná vnútorná motivácia
- komunikatívnosť, organizačné schopnosti, zodpovednosť a dôkladnosť
- schopnosť bežnej práce s internetom a MS Office
- vlastné auto

Zľavomat svojich užívateľov dennodenne inšpiruje výnimočnými ponukami z oblasti zábavy, či cestovania a aj vďaka zákazníckym recenziám si vybudoval rolu ambasádora kvality poskytovaných služieb. Pre rok 2016 sa Zľavomat stal 4. najatraktívnejším zamestnávateľom Slovenska v rámci obchodu a služieb. V roku 2017 sa stal členom skupiny Secret Escapes, jedným z popredných svetových predajcov luxusných dovoleniek na internete. Súčasťou Secret Escapes Group sú aj ďalšie značky, medzi ktoré patria Slevomat, Zlavomat, Travelist, SKRZ.

Rok 2018 s celkovými tržbami blížiacimi sa k 30 miliónom € a rok 2019 s obratom 34 miliónov € patria k zatiaľ najúspešnejším rokom v histórii spoločnosti. Práve v roku 2019 sa Zľavomat umiestnil v top 3 najväčších tuzemských predajcov ubytovania na Slovensku. V roku 2020, poznačenom pandémiou, posilnil Zľavomat svoje aktivity v oblasti spoločenského rozvoja a venoval viac priestoru subjektom tretieho sektora, aby získali pomoc pre ľudí, ktorí to aj v dôsledku šírenia koronavírusu potrebovali. Prostredníctvom charitatívnych ponúk venovala spoločnosť v roku 2020 na dobročinné účely takmer 50 tisíc €. Za zodpovedné podnikanie sa stal Zľavomat jedným z troch finalistov súťaže Via Bona Slovakia 2020 v kategórii Malá/stredná firma.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3557221  Dátum zverejnenia: 14.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 Eur fix + rastúca variabilná zložka (finálna mzda podľa skúseností