Máš obchodníckeho ducha a dokážeš zaujať aj bez očného kontaktu? Zamier do Zľavomatu, hľadáme obchodného zástupcu pre Telesales oddelenie

Zľavomat.sk

Miesto práce
Mlynské nivy 73, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750 Eur fixná zložka + neobmedzená a reálne dosiahnuteľná variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Telefonuješ aj zo sna? Ťukáš emaily aj po tme? Dokážeš virtuálne dohodnúť nedohodnuteľné? Tak si to vo svojej tech-námesačnosti namier priamo do Zľavomatu a staň sa našim Telesales majstrom. Schodmi k úspechu ti budú perfektné komunikačné schopnosti, schopnosť zaujať a priebojný obchodnícky duch.

Čo bude tvoja náplň práce?

- aktívne telefonické a emailové oslovovanie potencionálnych i existujúcich obchodných partnerov
- aktívny predaj našich služieb na základe priameho telefonického oslovenia klienta,
- dojednávanie obchodných podmienok
- samostatné vedenie obchodných prípadov
- spolupráca s ostatnými členmi telesales tímu

Čo ti ponúkame my?

- uvoľnené, neformálne pracovné prostredie
- mladý kolektív tých najlepších ľudí vo svojom obore, možnosť učiť sa
- mobil a notebook
- kredity na ľubovoľné ponuky zo stránky Zľavomat-u
- pravidelné firemné teambuildingy a iné žážitkové akcie
- home office
- ovocné dni a masáže priamo na pracovisku
- Multisport kartičku
- možnosť mať v práci aj domáceho miláčika ;)

Ospravedlňujeme sa, že pre veľký počet životopisov nie je možné kontaktovať všetkých uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aké charakteristiky by mal mať náš človek?

- orientáciu na výsledky a silnú vnútornú motiváciu
- schopnosť zaujať a presvedčiť v krátkom čase
- veľmi dobré komunikačné, prípadne aj obchodnícke schopnosti
- schopnosť aktívne počúvať a prijímať spätnú väzbu
- flexibilitu, kreativitu a samostatnosť
- schopnosť prijať odmietnutie

Zľavomat sa stal fenoménom slovenského internetu a najväčším inšpiračným portálom na Slovensku. Svojim užívateľom každodenne predstavuje výnimočné cenové ponuky na predjednané služby a produkty. Zľavomat ponúka svoje služby na celom území Slovenskej republiky, zároveň je súčasťou stabilnej a etablovanej Slevomat Group, ktorá koncept hromadného nakupovania rozširuje aj v Českej republike a Maďarsku. Pre rok 2016 sa Zľavomat stal 4. najatraktívnejším zamestnávateľom Slovenska v obchode a službách.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slevomat.cz, s.r.o.-organizačná zložka Slovensko
Mlynské Nivy 73
82105 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Štyráková
E-mail: poslať životopis
ID: 3446431   Dátum zverejnenia: 11.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750 Eur fixná zložka + neobmedzená a reálne dosiahnuteľná variabilná zložka