Hľadáme copywritera pre naše cestovateľské ponuky (brigáda)

Zľavomat.sk

Miesto práce
Mlynské nivy 73, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,8 €/hod brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme copywritera, ktorý svojimi textami vezme zákazníkov na dovolenku už na prvé prečítanie! Píšeš pútavo, originálne a dokážeš praktické informácie vyhľadať a zároveň podať zaujímavým spôsobom vo svojich textoch? Pracuješ samostatne a vieš sa vžiť do kože zákazníka, ktorý chce o svojom pobyte vedieť, čo najviac? Ak hovoríme o tebe, bookujeme ti termín v našom travel office! :) Len si sprav prvotný check in a pošli životopis!

Tvoja práca bude:

- tvorba pútavých, zaujímavých textov k ponukám z kategórie cestovanie
- výpomoc našim copywriterom a travel produktovým špecialistom
- samostatné vyhľadávanie informácií zaujímavých pre ponuku
- komunikácia s partnerom pre lepšie spracovanie ponuky
- práca v internom systéme
- výkon práce je priamo v priestoroch spoločnosti

Ponúkame:
- prácu v úspešnej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá je špičkou v odbore
- mladý, dynamický a veselý pracovný tím
- atmosféru slobodnej firmy bez tvrdého dozoru
- otvorenú firemnú kultúru a zamestnanecké benefity
- práca na brigádu (max. 20 hodín/týždeň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Požadujeme:

- skúsenosť s copywritingom, prípadne skúsenosti s - písaním článkov, blogov, tvorbou písaného textu
- znalosť jazyka a štylistiky
- 100% pravopis
- logické a kreatívne myslenie
- organizovanosť, zodpovednosť, samostatnosť a dôkladnosť
- schopnosť bežnej práce s internetom a MS Office
- pozitívny prístup a proaktivitu

Zľavomat svojich užívateľov dennodenne inšpiruje výnimočnými ponukami z oblasti zábavy, či cestovania a aj vďaka zákazníckym recenziám si vybudoval rolu ambasádora kvality poskytovaných služieb. Pre rok 2016 sa Zľavomat stal 4. najatraktívnejším zamestnávateľom Slovenska v rámci obchodu a služieb. V roku 2017 sa stal členom skupiny Secret Escapes, jedným z popredných svetových predajcov luxusných dovoleniek na internete. Súčasťou Secret Escapes Group sú aj ďalšie značky, medzi ktoré patria Slevomat, Zlavomat, Travelist, SKRZ.

Rok 2018 s celkovými tržbami blížiacimi sa k 30 miliónom € a rok 2019 s obratom 34 miliónov € patria k zatiaľ najúspešnejším rokom v histórii spoločnosti. Práve v roku 2019 sa Zľavomat umiestnil v top 3 najväčších tuzemských predajcov ubytovania na Slovensku. V roku 2020, poznačenom pandémiou, posilnil Zľavomat svoje aktivity v oblasti spoločenského rozvoja a venoval viac priestoru subjektom tretieho sektora, aby získali pomoc pre ľudí, ktorí to aj v dôsledku šírenia koronavírusu potrebovali. Prostredníctvom charitatívnych ponúk venovala spoločnosť v roku 2020 na dobročinné účely takmer 50 tisíc €. Za zodpovedné podnikanie sa stal Zľavomat jedným z troch finalistov súťaže Via Bona Slovakia 2020 v kategórii Malá/stredná firma.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3378483  Dátum zverejnenia: 2.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,8 €/hod brutto