Špecialista Zákazníckej podpory

ZľavaDňa, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacmzda je zložená z fixnej a variabilnej časti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Denne budeš radiť našim zákazníkom pri výbere dovolenky a atrakcií. Denne budeš príjmať a riešiť podnety od zákazníkov.

PODMIENKOU je preto: predošlá skúsenosť so zákazníckym servisom min. 6 mesiacov (denne komunikovať so zákazníkom cez telefón)

V praxi to znamená :
•. Komunikácia (čet, telefón, mail)
• Prijatie a spracovanie reklamácií
• Pomoc a poradenstvo pri výbere dovolenky a atrakcií

Pracovný čas:
Pracujeme od pondelka do piatku od 08:00 - 16:00 a od 10:00-18:00 (po týždňoch sa striedame).

Možnosť práce z domu 2 dni do týždňa (home office)
Možnosť nákupu na ZľavaDňa so zamestnaneckou zľavou
Zabezpečené bezplatné parkovanie
Prijateľská až rodinná atmosféra na pracovisku

Vzhľadom na množstvo žiadostí budeme kontaktovať len vyhovujúcich uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie a Váš záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Gramatika - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

zákaznícky servis

Počet rokov praxe

1

Hľadáme kolegu, ktorý musí mať:
- predošlú skúsenosť so zákazníckym servisom min. 6 mesiacov (denne komunikovať so zákazníkom cez call/mail)
- silný prozákaznícky prístup
- silné komunikačné zručnosti

Internetový portál www.zlavadna.sk Vám už od roku 2010 prináša nové zážitky a pozýva Vás užívať si oddych a relax v špičkových hoteloch na Slovensku a v okolitých krajinách. S radosťou sme tu pre Vás vždy, keď hľadáte správnu službu za férovú cenu.

V našom tíme pracuje približne 50 ľudí. Boli sme zaradení do rebríčka najrýchlejšie rastúcich technologických firiem v strednej Európe zostavovaný medzinárodnou spoločnosťou Deloitte. V roku 2014 získal portál ZľavaDňa Cenu ministra hospodárstva SR za "najinšpiratívnejší podnikateľský príbeh" a ocenenie Slovak Superbrands 2016 až 2020.

Spája nás radosť z obchodovania, ale aj spoločné zážitky. A radi vidíme, ako naša práca môže priniesť ľuďom radosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4359906  Dátum zverejnenia: 20.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac