Obchodný zástupca pre ZľavaDňa.sk / Mestský lovec

ZľavaDňa, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Fix 1000€ prvé tri mesiace + variabilná zložka, následne fix 700€ + variabilná zložka (základná mzda môže byť prehodnotená podľa skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš obchodník sa dennodenne sa stretáva s obchodnými partnermi v segmente služieb. Zisťuje ich potreby a nastavuje správne očakávania. Spoločne s našimi klientami a ďalšími kolegami prináša množstvo zaujímavých ponúk pre koncového zákazníka. Obchodník v našom tíme musí zvládať timemanagement, musí mať ťah na bránku, rád akvizuje, je v teréne, vie čo znamená servis pre klienta a je orientovaný na biznis a výsledky.

- časová flexibilita
- mobil, notebook
- vlastný support
- poskytujeme kompletné zastrešenie účtovníctva a poradenstvo
- vzdelávanie počas pôsobenia vo firme
- zvýhodnený nákup na ZlavaDna.sk
- spoločné akcie tímu a firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.9.2018 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Akú máme o tebe predstavu? Si mladý človek, ktorý sa chce učiť. Nemusíš ovládať jadrovú fyziku, ale obchodné zručnosti v teréne ti budú nápomocne. Máš za sebou aktívny čas strávený ako obchodný zástupca, account manager a pod. Máš predstavu o číslach, máš rád slovo výnos/zisk/marža a si aktívny vodič. Chceš prácu na "celého človeka", máš obchodného ducha a v žilách ti prúdi dravá krv.

ZľavaDňa je najväčší slovenský portál kolektívneho nakupovania. Cestovanie, gastronómia, adrenalín, zdravie, šport, kultúra - to všetko vieme sprístupniť našim zákazníkom. Zároveň pomáhame našim partnerom skvalitňovať ich služby.
V našom tíme pracuje okolo 90 ľudí. V dcérskom projekte SlevaDne v Českej Republike ďalších 20.

Portál ZľavaDňa bol zaradený do rebríčka najrýchlejšie rastúcich technologických firiem v strednej Európe zostavovaný medzinárodnou spoločnosťou Deloitte. V roku 2014 získala ZľavaDňa cenu Ministra hospodárstva SR za najinšpiratívnejší podnikateľský príbeh a ocenenie Slovak SuperBrands 2016 a 2017.
Spája nás radosť z obchodovania, ale aj spoločné zážitky. A radi vidíme, ako naša práca môže priniesť ľuďom radosť.

Viac o nás sa dozviete na https://www.zlavadna.sk/kariera

Video o nás https://www.youtube.com/watch?v=pLYRRFrjBA4&t

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ZľavaDňa, s.r.o.,
Trnavské Mýto 1
851 03 Bratislava Nove Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Drábová
E-mail: poslať životopis
ID: 3320165   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Fix 1000€ prvé tri mesiace + variabilná zložka, následne fix 700€ + variabilná zložka (základná mzda môže byť prehodnotená podľa skúseností uchádzača)