Asistentka predaja v zlatníctve v Nitre

Zlatníctvo Viktória s. r. o.

Miesto práce
ZOC MAX Nitra, Nitra-Chrenová
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 000 EUR/mesiac700€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej predajne šperkov v Nitre hľadáme mladú slečnu / pani, ktorej nieje cudzí princíp aktívneho predaja, ktorá bude mať v sebe profesionalitu a komunikačné schopnosti potrebné pre získanie, starostlivosť a udržanie si zákazníkov, estetické cítenie a cit pre prácu so šperkami, zodpovednosť a zmysel pre komplexnú starostlivosť o predajňu, zmysel pre kolektívnu prácu a tiež chuť a schopnosť učiť sa všetko potrebné .

Ponúkame prácu v komfortnom prostredí, kolegiálny a ústretový prístup so strany ostatných zamestnancov,možnosť zakúpiť si naše šperky za zvýhodnenú cenu.

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:
Ak Vás naša ponuka zaujala a chcete vedieť viac o tejto ponuke, prosím pošlite profesijný životopis (poprípade aj motivačný list) SPOLU S VAŠOU AKTUÁLNOU FOTOGRAFIOU na mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

prax v tomto obore je vítaná

Spoločnosť sa špecializuje na výrobu zlatých obrúčok, výrobu a predaj zlatých a strieborných šperkov. Poskytujeme tiež servis a zlatnícke služby zákazníkom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3824558  Dátum zverejnenia: 3.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 000 EUR/mesiac700€